Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Молитва

Автор
Тема:
Admin Администратор
Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.01.2009 Откуда: Украина Сообщения: 1947
23.11.2009 0:22
Мир вам и дому вашему!

Давно хочу поднять этот вопрос, еще с момента моей последней поездки в Китай. Да все руки не доходили... Вопрос, собственно, вот в чем:

1. может ли женщина молиться в церкви (в голос) в присутствии мужчин?

Например, в завершение поклонения выйти перед церковью и в голос произнести молитву.
Вся церковь при этом молится про себя и потом говорит "Аминь".

2. может ли женщина молиться в церкви (в голос) при молитве "по кругу" (когда по очереди молятся все собравшиеся)?
Например, в завершение домашней группы или молитвенного собрания. Начинают и заканчивают молитву мужчины, женщины в середине молитвы наравне со всеми получают "право говорить в голос".

Спасибо за ваши ответы.
Сообщение отредактировал Admin - 23.11.2009 00:22

Комментарии:  

Страницы: <<123[4]5678910>>
 Автор  Тема:
Admin Администратор
Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.01.2009 Откуда: Украина Сообщения: 1947
26.01.2010 12:47
Андрей
к слову, Admin, не плохо бы добавить подстрочник в переводы на сайт
Хорошее замечание, запишу в список работ. Пока у нас есть только Стронг (вроде до сего дня хватало). Если выбрать "Синодальный перевод с номерами Стронга", и кликнуть на номер, то слово откроется в оригинальном написании + перевод.
Андрей
Зарегистрирован: 07.05.2009 Откуда: Украина Сообщения: 100
26.01.2010 13:25
Admin
Пока у нас есть только Стронг (вроде до сего дня хватало)

Ага, я видел, но немного не то, хотя тоже отличное подспорьеsmile
Вообще хочу поблагодарить за сайт: толково,  полезно, приятно удивлен хорошим уровнем. Отдельная благодарность Adminу. Вижу большой прогресс в сравнении с тем, что было в начале.
Андрей
Зарегистрирован: 07.05.2009 Откуда: Украина Сообщения: 100
26.01.2010 14:16
Galukd
На форумі люди спілкуються. Тому це питання можна сформулювати так: "Чи може жінка писати на форумі і яким чином це робити, щоб це не суперечило волі Божій?"
Відповідь очевидна.
Прочитавши пост брата Ігора, єдине, що можу додати: Амінь!

Але таки додам ще :-))))

Я думаю, і навіть упевнений, що існує певна проблема в наших церквах, пов"язана з роллю жінки в церкві. Ми говоримо часто про те, що жінка не може робити. В принципі, треба про це говорити. Але, як на мене, такі "говорення" часто мають певний крен в один бік, внаслідок чого сестри взагалі стають пасивними і мають страх зробити щось не так. Я думаю, що нам усім треба пам"ятати, що ми будемо відповідати перед Богом не тільки за те, що говорили там, де треба було мовчати, але і за те, що мовчали там, де треба було говорити.

Это и из другой темы, но согласен с этим на все 100%.
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
26.01.2010 19:46
О, браття, це що, епідемія?
Бо і в Києві не без цього :(
Як завжди, жахаємося від одного, кидаємося в інший куток і жінки всього бояться.

Чув одну історію. Старійшина вирішив послухати, що жінки на своїх заняттях проповідують. Прийшов не як учень, а як "директор школи", ціль не навчитися, а дивитися, що за їжу споживає його стадо. Але сестра ніяк не хотіла при чоловікові говорити, і довелося йому піти, бо та мовчала, як риба об льод. :(
Serghei
Зарегистрирован: 18.01.2010 Откуда: Украина Сообщения: 148
26.01.2010 20:29
Андрей
Я подумал. И не смог вспомнить ни повеления, ни примера, где бы жёнам предписывалось (позволялось) молится для мужчин (среди мужчин). Не считая случая с Анной, где Илий стал свидетелем и мог слышать, а мог и не слышать её молитвы. Но и здесь это была её личная молитва. Т.е. Илий "аминь" после неё не произносил.
Может я что-то упустил?
Уточните, приводя "чёткие места", чтобы и моя жена могла "авторитетно" молится в нашей семье.
(Поскольку насчёт церкви, вы насколько я понимаю, согласны, - "пусть молчит").
Сообщение отредактировал Serghei - 26.01.2010 20:43
Андрей
Зарегистрирован: 07.05.2009 Откуда: Украина Сообщения: 100
26.01.2010 21:14
Serghei
Уточните, приводя "чёткие места", чтобы и моя жена могла "авторитетно" молится в нашей семье.

А зачем это вам, молитесь каждый в своем углу. Я никому не навязываю.
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
27.01.2010 10:55
Андріє, я не думаю, що Сергій хапає вас за горло і кричить: "Ану, давай цитату сюди!"

По моєму розумінню, якщо у нас є певні переконання, то вони базуються на чомусь. Ми тут і переписуємося, щоб поділитися, перевірити своє пізнання, навчитися. Але для цього потрібні аргументи. Інколи ці аргументи треба більше обдумати, інколи подати їх інакше.

Може, Сергій так і говорить, бажаючи, щоб наша духовна практика  була заснована на Писанні, тому і просить докази. Про навязування мова не йдеться, бо цього за вами не помічено.
Андрей
Зарегистрирован: 07.05.2009 Откуда: Украина Сообщения: 100
28.01.2010 0:38
Ігор Чернешенко
Андріє, я не думаю, що Сергій хапає вас за горло і кричить: "Ану, давай цитату сюди!"

Ну, на форуме трудно "хапати за горло і кричати"aggressive, а вот не замечать аргументов - это возможно. Хоть бы прокомментировали молитвы, прошения, моления, благодарения и то,что  просить, молить и благодорить властно  невозможно,
а то складывается впечатление что я сам с собой разговариваю.


Ігор Чернешенко
Ми тут і переписуємося, щоб поділитися, перевірити своє пізнання, навчитися. Але для цього потрібні аргументи. Інколи ці аргументи треба більше обдумати, інколи подати їх інакше.

Согласен, для этого изначально к вопросу следует подходить не предвзято.

Serghei
Уточните, приводя "чёткие места",

Serghei, встречный вопрос: уточните, приводя "чёткие места" где бы жёнам предписывалось (позволялось)  петь  для мужчин (среди мужчин)?
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
28.01.2010 9:46
Дозволю собі відповісти на питання подані вище.

1. "просить с властю не возможно". Не зовсім. Хоча йдеться про іншу владу.
 От Иоанна 1:12 А тем, которые приняли Его, верующим во имя Его, дал власть быть чадами Божиими.
Як діти Божі, ми маємо владу, владу над чим чи щодо чого? В тому числі звертатися до Нього. Не владу над Ним, а звертатися до Нього, ми маємо таке право і владу. 

1-е Иоанна 5:14 И вот какое дерзновение мы имеем к Нему, что, когда просим чего по воле Его, Он слушает нас.

К Ефесянам 3:12 в Котором мы имеем дерзновение и надежный доступ через веру в Него.

К Евреям 10:19 Итак, братия, имея дерзновение входить во святилище посредством Крови Иисуса Христа, путем новым и живым

Ми маємо сміливість звертатися до Бога! Не просто сміливість, а "дерзновение"!!  Ми це можемо робити сміливо, даною Ним нам владою.

Але наша тема розмови цього не торкається. Ми говоримо в цій темі не про владу щодо молитви, а владу лідерства, коли людина "веде" молитву.
Сама суть молитви, звернення, направлене на Бога (тут немає лідерства), а "ведення" молитви направлене на людей (тут воно є), це суттєві поняття, які необхідно розрізняти, інкаше котлети і мухи будуть в одному компоті.

2. Чи є чіткі місця, де жінкам сказано співати для (серед) чоловіків.
 Такі місця є, і вони чіткі. Нічого нового не скажу. Євреям 13:15, Єфесянам 5:19, Колосянам 3:16. Ці слова "унісекс". Вони сказані до зібрання і не можуть бути звужені лише до чоловіків чи жінок, бо це буде тим, чого немає в тексті. Тому є чітка заповідь того, що і  чоловіки і жінки повинні співати, славлячи Бога і "навчаючи один одного". Тут навчання йде без лідерських ролей. Якщо потрібні докази відсутності лідерства у такій формі навчання, можна розвинути тему, хоча там і так все зрозуміло.
Андрей
Зарегистрирован: 07.05.2009 Откуда: Украина Сообщения: 100
30.01.2010 10:16
Ігор Чернешенко
1. "просить с властю не возможно". Не зовсім. Хоча йдеться про іншу владу.
 От Иоанна 1:12 А тем, которые приняли Его, верующим во имя Его, дал власть быть чадами Божиими.
Як діти Божі, ми маємо владу, владу над чим чи щодо чого? В тому числі звертатися до Нього. Не владу над Ним, а звертатися до Нього, ми маємо таке право і владу. 

1-е Иоанна 5:14 И вот какое дерзновение мы имеем к Нему, что, когда просим чего по воле Его, Он слушает нас.

К Ефесянам 3:12 в Котором мы имеем дерзновение и надежный доступ через веру в Него.

К Евреям 10:19 Итак, братия, имея дерзновение входить во святилище посредством Крови Иисуса Христа, путем новым и живым

Ми маємо сміливість звертатися до Бога! Не просто сміливість, а "дерзновение"!!  Ми це можемо робити сміливо, даною Ним нам владою.

Полностью согласен. Отличные отрывки. Как ты правильно заметил здесь "власть" употребляется в значении "иметь право", а мы говорим о другом

Ігор Чернешенко
Але наша тема розмови цього не торкається. Ми говоримо в цій темі не про владу щодо молитви, а владу лідерства, коли людина "веде" молитву.

Повторюсь, словосечетание "вести молитву", и как ты правильно заметил слово "Библия", "Троица"  отсутствуют в Писании. Они являются производными понятиями, хотя мы можем их использовать для удобства в нашем общении. Фраза "вести молитву" напрямую связана с темой нашего разговора, поэтому давай, чтобы говорить на одном языке (я не имею ввиду русский или украинский, здесь у нас проблем в понимании нетbiggrin) дадим определение, что значит "вести молитву"
Андрей
Зарегистрирован: 07.05.2009 Откуда: Украина Сообщения: 100
30.01.2010 10:44
К Евреям 13:15 Итак будем через Него непрестанно приносить Богу жертву хвалы, то есть плод уст, прославляющих имя Его.
Т.е. к молитве этот отрывок не относится?
 К Ефесянам 5:19 назидая самих себя псалмами и славословиями и песнопениями духовными, поя и воспевая в сердцах ваших Господу,
Псалмы и славословия тоже больше напоминают молитву.
К Колоссянам 3:16 Слово Христово да вселяется в вас обильно, со всякою премудростью; научайте и вразумляйте друг друга псалмами, славословием и духовными песнями, во благодати воспевая в сердцах ваших Господу.
Здесь, вообще без комментариев.

Ігор Чернешенко
Ці слова "унісекс".

Нет под рукой подстрочника  ( пока, да Admin?smile). Разберусь подробней напишу ответ. Пока аргумент "жены в церквах ваших да молчат" (1 Кор 14:34) , как один брат сказал "заклеить сестрам рот скотчем" выглядит убедительней с "четкими местами". А по здравому смыслу (моемуsmile) вопрос больше в содержании молитвы, а не в том, кто молится. И отрывки, приведенные Игорем ещё больше меня в этом убеждают.
Даша
Зарегистрирован: 29.01.2010 Откуда: Украина Сообщения: 8
01.02.2010 14:26

     "жены в церквах ваших да молчат"(1Кор 14:34). С этим я согласна на 100 процентов (это закон Божий и  этим все сказано),но... тут в этом стихе пишет молчать где? в церквах! А что наблюдаем? Братики вообще ни за что не имеют жен.пол. Вот тут и минус. Бог создал женщину для чего? 

Быт.2:18 "...сотворим ему помощника..." 

Так,что не будем уважать работу Бога? Я думаю,что надо бы повернуться лицом к сестрам и не на словах,а внутри,  в душе вашей. Одумайтесь!!! Один Господь создал нас!praising

Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
02.02.2010 10:45
Сестро, а можна конкретні приклади того, як браття "ни за что имеют женский пол"? Такий і такий випадок, це проявилося в тому і тому; і це в тому і тому суперечило Писанню.
Загальні твердження не приймаються, повинні бути факти.


Андріє, які саме слова, сказані мною щодо жінок і пісень, переконують вас в тому, що жінка може проводити молитву? Можете мені вказати на логіку мислення? Можливо я пропускаю який факт, який бачите ви?
Сообщение отредактировал Ігор Чернешенко - 02.02.2010 10:51
Даша
Зарегистрирован: 29.01.2010 Откуда: Украина Сообщения: 8
03.02.2010 12:49

       

      Мир Божий! Доброго вам дня!  

      Хай Бог вас рясно благословить!!!

      Дорогий, брате, Ігорю! 

      Я писала, що з Божим законом згідна на всі 100 процентів, а простежується таке поза зібранням .А по-твоєму, якщо не написано в Божим Писанні (мається на увазі не суперечить), то вже можно все? 

     Може конкретика потрібна (для тих, хто думає, що в любому поступку правий), але не хочеться вступати в дебати. Чому? Із-за простих причин, ми не базарні бабки. ялі виясняють між собою стосунки.

Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
03.02.2010 13:25

Мир вам, сестро. 

Даша
А по-твоєму, якщо не написано в Божим Писанні (мається на увазі не суперечить), то вже можно все? 


Ви могли б перефразувати питання? Я не дуже зрозумів, тому прошу вас може як інакше його задати, більш розгорнено, щоб я зрозумів суть питання і, відповідно, міг відповісти.  


Про конктеритку я запитав тому, що за кожним твердженням повинні бути факти, якщо це не повна субєктивність і голі відчуття, які до діла "ніяк не пришиєш". Якщо є утиски - є і факти. Інакше - це просто слова, з якими треба бути обережними.
Адже в мене складається враження на основі цих слів, що браття в Чернівцях сестер незаконно обмежують та обділяють, а раз так, то це вже перед Богом не добре (щоб не сказати "зле").

Страницы: <<123[4]5678910>>

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua