Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Христианство на практике

Автор
Тема:
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
19.01.2011 9:48
Доброго дня, Марі. 
Ви в пості відмітили, що говорите не про всі танці. 
Варто дійсно, зважати на танці і їх природу. 

В Старому Заповіті ми читаємо про танці (хоча жінки, швидше за все, танцювали окремо). Я також не вважаю, що танці в дитячому садочку є чимось непристойним (якщо танцюють не вихователі). 
Якщо чоловік із дружиною вдома разом танцюють - то  нехай роблять що хочуть, Господь їх благословив на це. 

Наскільки розумію, то питання виникає щодо танців в змішаній групі дорослих людей. 

1. Тут виникає в мене питання, які думки виникнуть у стороннього споживача, якщо він не чутиме музики, а лише бачитиме рухи людей? 

2. Також питання: чи відомі вам випадки, коли в сучасних умовах чоловіки і жінки танцюють в різних приміщеннях? (я не маю на увазі бар "голубая устрица"). Мені такі ситуації на знайомі, хіба, в юності, коли танцями займався, але там просто чоловіків не вистачало, та і я там був (а отже чоловіки були). Тобто, жінки і чоловіки притягаються на танцях. 

3. Яка ціль танців? Просто порухатися? Так самому можна або на фітнесі так поганяти, що ого-го! 
Запитайте у чоловіків про те, яка ціль танців, їх відповіді можуть відрізнятися від звичних думок. 

4. Як ви думаєте, на що чоловіки звертають увагу, коли ви танцюєте? Підсказка: слово "очі" - не правильна відповідь. 

5. Чим відрізняється "медляк" і бальний танець? Темпом, близкістю тіл? 

6. Як ви думаєте, яка буде моя реакція, якщо хтось підійте і захоче потанцювати із моєю дружиною? 


7. Як ви думаєте, що відбувається після дискотек? Я в юності пару раз сходив - жахіття, навіть не християнину це було противно, особливо, якщо ти не "під газом".  

8. Як ви думаєте, чому наш народ без 100 грам не танцює? Чому їх алкологем треба "розвязувати", навіщо треба штучно понижувати рівень контролю, щоб на танцмайданчик піти? 

Це питання, на які варто дати відповідь для себе перед тим, як рухатися далі - ІМХО. 


P.S. Якщо дружина танцює для чоловіка (або навпаки) без присутності інших  - то це бомба! 
Сообщение отредактировал Ігор Чернешенко - 19.01.2011 09:53

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua