Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Христианство на практике

Автор
Тема:
Mykola
Зарегистрирован: 26.01.2010 Откуда: Украина Сообщения: 289
04.11.2010 11:03
Galukd
як для отримання вина, так само і для отримання соку потірбно переробити виноград.

Але сік як сутність вже міститься в гроні: при вичавлюванні не змінюється сутність (химічний склад), просто ми отримуємо сік із грона в питній формі.

Galukd
Що собою по суті являє вино? Той самий сік, але переброжений. Вичавлений сік залили в посудину, запечатали, а через деякий час отримали вино.

Так. І це вже продукт переробки, під час якої змінилась сутність соку. І, до речі, ти помиляєшся, коли кажеш, що вино — це по суті, сік. Саме по суті це вже не сік.

Galukd
Чесно, я не розумію, чому непеброжений сік є плодом лози,  аперебороежний вже перестає бути ним.

Я певен у твоїй чесності. І тому молюся тільки про розуміння.

Я вже наводив цей вірш в цій темі; наведу ще раз, з поясненням:

Ісайя
Ісайя 65:8: Так говорить Господь: Коли в гроні знаходиться сік виноградний, і хтось скаже: Не псуй ти його, бо благословення у ньому, отак Я зроблю ради рабів Своїх, щоб усього не нищити!

Тут мимохідь — тобто як щось, що не потребує коментарів або доказів — Самим Господом сказано, що в гроні знаходиться сік виноградний. Я думаю, що авторитету Писання має бути достатньо.

Galukd
Повір, брате, я не хочу пити :) І не підтримую тих, хто п"є.

Це все спрощує, до речі.
Сообщение отредактировал Mykola - 04.11.2010 11:08

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua