Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Брак, семья и дети

Автор
Тема:
YAniper
Зарегистрирован: 24.06.2011 Сообщения: 4
31.12.2011 14:37
Вітаю всіх, сподіваюся, що Господь прославляється через ваш плід, дорогі користувачі сайту.
Хотів повідомити, що Христос благословив нашу сім'ю  дитиною, тепер до мого служіння в церкві та поза нею з'явилося ще одне не менш приємне - дитина.  Якщо хтось з вас хотів би дізнатися детальніше про "підставу моєї надії" стосовно питання переодруження пропоную завітати до нашої церкви для приватної розмови зі мною. На жаль я не можу знайти достатньо часу для того щоб дати повну відповідь на всі можливі запитання (включно з тими, які вже вище згадані). З однієї сторони мені приємно усвідомлювати маю завантаженість служінням, з іншої - маю неспокій про неможливість давати відповіді (які, думаю, з'являтимуться знову і знову, скоріше за все) на сайті. Прошу вибачити тих, хто чекав на відповідь  на сайті. Якщо ви насправді цікавитесь моєю думкою про переодруження, я готовий з вами зустрітися у приміщенні нашої церкви. Пишіть у профіль.

Тримайтеся за Господа і Його Слова! Прийміть Його інтерпретацію та зробіть її своєю.

"Всі будуть навчені від Бога"

Юрій Аніпер.
Сообщение отредактировал YAniper - 18.08.2012 22:36

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua