Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Брак, семья и дети

Автор
Тема:
Galukd Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 3075
13.07.2011 18:21
ПростоХристианин
Дмитрий, не могли бы Вы подробней пояснить, что это за учение такое и на чем оно базируется?

Нет, не могу. Не знаю сам, потому и задал вопрос для уточнения. Может быть, я ошибся, но примерно так я понял Юрия (YAniper), пост от 24.06.2011 15:24, второй и третий абзацы сверху. Если Вы вдруг захотите найти это место, то там не сможете прочитать следующее:
YAniper
Дозвольте заперечити вам, кажучи, що Бог благословляє тільки те, що робиться згідно з Його планом і встановленим порядком. Згадайте приклад скінії. Чи можна було будувати скінію не за Божим планом, зразком? Абсолютно ні. Чи перебував би Бог у такій скінії? Ні. Коли Бог встановлює інститут шлюбу Він очікує, що люди будуть вступати в шлюб саме з тих причин і з такими цілями, які Він визнає за законні! Коли ми згадуємо про Буття. 2:24, давайте не будемо забувати, що Бог благословив стосунки, які мали будуються на принципах, згаданих у цьому ж місці Писання: для того, щоб стати, за Божим планом, чоловіком і дружиною, потрібно щоб кожен чоловік, який хоче одружитися з жінкою ІДЕНТИФІКУВАВ її з собою, а себе з нею "чоловіковою вона буде звана. Без ототожнення себе з жінкою всі наступні кроки - марні і неправильні. Всі інші мотиви для того, щоб одружитися- поза Божим планом! Далі ми бачимо, що вступаючий в СОЮЗ із жінкою, за текстом, чоловік мав ПОКИНУТИ батька й матір. Що ж тоді казати про більшість сучасних шлюбів? А що, коли чоловік не залишив батька й матір ні фізично ні психологічно й навіть матеріально? Вони вступають у шлюб за Божим принципом, чи ні? Згідно з текстом, ні. Якщо так, чому Бог має прийняти "шлюб", який я називаю шлюбом, у який я вступаю тільки через "бажання плоті" наприклад, а в моєму серці не було ІДЕНТИФІКАЦІЇ з жінкою?

Гугл Вам в помощь! А если не выйдет, скажите, я переведу. Если нужно.

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua