Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Брак, семья и дети

Автор
Тема:
Admin Администратор
Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.01.2009 Откуда: Украина Сообщения: 1947
23.06.2011 15:05
Мир вам братья,

В процессе моего общения с Юрием Онипером из Шевченковской общиной г. Киева возник вопрос, - допустимо ли, чтобы человек без Бога (не принимающий Бога) был в браке, который был бы принят Богом как брак?

Ввиду этого я попросил Юрия объяснить момент из Писания:
1-е Коринфянам 6:9 Или не знаете, что неправедные Царства Божия не наследуют? Не обманывайтесь: ни блудники, ни идолослужители, ни прелюбодеи, ни малакии, ни мужеложники,

Как Бог называет их прелюбодеями, если они не могут состоять в браке? Прелюбодеяние есть акт супружеской измены, а супружеская измена возможна только когда человек имеет супруга.

С разрешения Юрия хочу запостить его ответ в эту тему:
-------------------------------------------------------------------

YAniper
Добрий день!

Хотів дати "підставу своєї надії" стосовно 1Кор.

«8 Але ви самі кривду чините та обдираєте, та ще братів... 9 Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники, 10 ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони! 11 І такими були дехто з вас, але ви обмились, але освятились, але виправдались Іменем Господа Ісуса Христа й Духом нашого Бога.»

Ще раз хочу наголосити, що поняття сімї існувало для людей і для Бога. Однак, коли люди, що жили поза Христом, без Бога і не жили згідно з Його принципами, одружувалися без Його благословіння на це. Чому так? Тому, що обирали й приймали рішення БЕЗ Бога! Наприклад у кн. пророка Осії написано, що люди самі обирали собі царів і не запитували про це у Бога і тому Він не благословляв їхній вибір з тієї причини, що вони не запитували Його і Він мав іншого, кого б поставив царем:

Осія 8: 3 «Покинув Ізраїль добро, ворог його пожене! 4 Вони ставлять царя, але не від Мене, вони князя ставлять, але Я не знаю! Вони з срібла свого та із золота свого божків наробили собі, щоб загинути,»

В Писанні ми не бачимо, що Бог благословляв і приймав той шлюб, який укладали тоді язичники і, навіть євреї! Навпаки, ми бачимо, що в багатьох випадках іудейські царі і не тільки мали багато дружин та наложниць.

Суд.8:30 А в Гедеона було сімдесят синів, що походили зо стегон його, бо він мав багато жінок.
1Сам.25:43 А Ахіноам узяв Давида з °зреелу, і вони обидві стали йому за жінок.
2Сам.5:13 А Давид узяв ще наложниць та жінок з Єрусалиму по виході його з Хеврону, і народилися Давидові ще сини та дочки.
2Хр.13:21 І зміцнився Авійя, і взяв собі чотирнадцять жінок, і породив двадцять і двоє синів та шістнадцятеро дочок.

І яка з усіх дружин була їм законною за «Божим планом»? Якщо ВСІ царі грішили, живучи з багатьма дружинами і грішили проти однієї-першої, вони  були перелюбниками і мали почути докір від пророків, що мали застерегти їх як лідерів єврейського народу! Чи не так? Коли ми читаємо Святе Писання, бачимо, що Бог називав перелюбниками всіх, хто вступав у союз з Ним і не дотримувався обіцянки! Саме у 1 посланні до Коринтян у вірші 8 Павло дає характеристику колишнього життя тепер вже ХРИСТИЯН. Він каже про те, що раніше ці люди були такими і, що з до-християнського життя вони мали залишки нехристиянських принципів – чинити кривду (ображаєте), обдирати (грец. "позбавляєте»). Павло звертав їхню увагу на стиль їхнього життя і їхню вірність своїм ближнім.

Слово моіхоі (перелюбники), яке використав Павло перекладається не тільки як ПЕРЕЛЮБНИК у шлюбі, але також  як рос. мовою «СОВРАТИТЕЛЬ, ОБОЛЬСТИТЕЛЬ» тобто той, хто зваблює жінок або чоловіків. Третє значення цього слова – невірні й безбожні люди напр. «генеа мойхаліс» - НЕВІРНІ ЛЮДИ, НАЦІЯ, що каже нам про відсутність Божої істини в серці і житті цих людей. Вони жили без Бога і без Його принципів. І від цього вони обмилися і виправдалися, за текстом.
 
Для того шоб визначити, що ж БОГ вважав і вважає ПЕРЕЛЮБОМ можна прочитатиісторичну довідку з енциклопедії Брокгауза:

«ПРЕЛЮБОДЕЯНИЕМ считалась половая связь с замужней или с обруч. с другим мужчиной женщиной (Исх 20:17; Лев 20:10). Оно воспринималось как преступное посягательство на собственность другого мужчины (в Исх 20:17 в перечне того, чего праведный человек не должен желать из имущества ближнего своего, жена занимает место в одном ряду с домом, рабом, рабыней, волом и ослом; несколько иначе сказано о жене во Втор 5:21, где ей в аналогичном перечне отведено самостоят. место). Если о таком прелюбодеянии становилось известно, смертная казнь через побиение камнями грозила как мужчине, так и женщине (Втор 22:22 и след.).» Ми бачимо, що для Бога перелюбом у СТАРОМУ ЗАПОВІТІ було – ПОРУШЕННЯ ОБІЦЯНКИ даної дружині, а також статеві стосунки з ОДРУЖЕНОЮ або ЗАРУЧЕНОЮ- стосунки з незаміжньою не згадані як заборонені стосунки, які Бог вважав би перелюбом! Хоча якщо таке траплялося то чоловік з такою мав одружитися і не мав права розлучатися. Вих. 22:16

Також у книзі Буття 30:1 розповідається про те, як дружина дала свою служницю як ДРУГУ дружину своєму чоловікові і це не було ПЕРЕЛЮБОМ!- «1 І побачила Рахіль, що вона не вродила Якову. І заздрила Рахіль сестрі своїй, і сказала до Якова: Дай мені синів! А коли ні, то я вмираю! 2 І запалився гнів Яковів на Рахіль, і він сказав: Чи я замість Бога, що затримав від тебе плід утроби? 3 І сказала вона: Ось невільниця моя Білга. Прийди до неї, і нехай вона вродить на коліна мої, і я також буду мати від неї дітей. 4 І вона дала йому Білгу, невільницю свою, за жінку. І ввійшов до неї Яків.» Виходить, що Рахіл штовхнула Якова на перелюб, коли дала йому в дружини свою служницю?! Писання каже, що перелюбники царства Божого не побачать! 1Кор. Христос каже, що Якова побачать у Царстві Божому.

Лук.13:28 «Буде плач там і скрегіт зубів, як побачите ви Авраама, та Ісака та Якова, та пророків усіх в Царстві Божім, себе ж вигнаних геть...»

Якщо повернутися до 1Кор. То я б дав таку відповідь, що «перелюбники» це ті, які порушували обіцянку і ЗВИЧКА ПОРУШУВАТИ ОБІЦЯНКУ і була ПЕРЕЛЮБОМ теж. Вони теоритично могли порушувати обіцянку своїй дружині, а могли бути неодруженими і зваблювати «совращать» інших до статевих стосунків. Тому це місце не можна використовувати як доказ, що вони були перелюбниками оскільки мали другу чи третю дружин до християнства.
Сообщение отредактировал Admin - 24.06.2011 16:26

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua