Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Анонимные вопросы

Автор
Тема:
(Гость)
16.12.2012 12:37
Добра новина про те що люди будуть жити вічно на землі, записона в Біблії (Псалом 37:28). Біблія складається з 66 невиликих книг. Бог послуговувався блисько 40 вірними чоловіками, щоб записати ці книги. Перші 5 книг написав Мойсей приблизно 3500 років тому. Останю книгу написав апостол Іван понад 1900 років тому. Чиї думки записували Біблійні письменики? До них промовляв Бог через святий дух. (2 Самуїла 23:2) Вони записували його думки, а не свої. Отже автор Біблії - Бог Єгова.

" Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності " (2 Тимофія 3:16)

"бо ви знаєте перше про те, що жодне пророцтво в Писанні від власного вияснення не залежить.Бо пророцтва ніколи не було з волі людської, а звіщали його святі Божі мужі, проваджені Духом Святим." (2 Петра 1:20,21)

Комментарии:  

 Автор  Тема:
Galukd Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 3075
16.12.2012 15:44
(Гость)
Добра новина про те що люди будуть жити вічно на землі,

Добра Новина - це Євангелія, Блага звісчтка, суть якої в наступному: 
1-е до коринтян 15:1 Звіщаю ж вам, браття, Євангелію, яку я вам благовістив, і яку прийняли ви, в якій і стоїте,
1-е до коринтян 15:2 Якою й спасаєтесь, коли пам'ятаєте, яким словом я благовістив вам, якщо тільки ви ввірували не наосліп.
1-е до коринтян 15:3 Бо я передав вам найперш, що й прийняв, що Христос був умер ради наших гріхів за Писанням,
1-е до коринтян 15:4 і що Він був похований, і що третього дня Він воскрес за Писанням,


Люди не будуть жити вічно на землі:
Екклезiяст 12:7 І вернеться порох у землю, як був, а дух вернеться знову до Бога, що дав був його!

1-е до солунян 4:15 Бо це ми вам кажемо словом Господнім, що ми, хто живе, хто полишений до приходу Господнього, ми не попередимо покійних.
1-е до солунян 4:16 Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі,
1-е до солунян 4:17 потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом.


До филип'ян 3:20 Життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа,

Питання не по темі, але бачу сталу тенденцію, скоріше навіть явище, то ж може хтось відповість: чому так звані "Свідки Євгови" на форумах воліють залишатись інкогніто, і чому бояться вказувати свої справжні імена?
(Гость)
17.12.2012 18:29
Galukd
Питання не по темі, але бачу сталу тенденцію, скоріше навіть явище, то ж може хтось відповість: чому так звані "Свідки Євгови" на форумах воліють залишатись інкогніто, і чому бояться вказувати свої справжні імена?

У вас напевно упередження на рахунок свідків, я розумію, що багато їх ненавидить за те, що вони розповідають про те, що Бог зробить в майбутньому... А ви ходите розповідаєте незнайомим людям про майбутне людства? Чому вас так пригноблює те про, що розповідає Біблія, адже вона все ж таки розповідає про рай на землі, пригадайте слова з Псалма 37:10,11:"А ще трохи й не буде безбожного, і будеш дивитись на місце його і не буде його,
а покірні вспадкують землю, і зарозкошують миром великим!" 

А ще є багато таких місць... Хочите ви це визнати чи ні, Бог зробить все те, про що обіцяв:"Бо замешкають праведні землю, і невинні зостануться в ній,
а безбожні з землі будуть вигублені, і повириваються з неї невірні!" А нарахунок, хто піде на небо, Біблія чітко описала кількість людей викуплених з землі:"І почув я число попечатаних: сто сорок чотири тисячі попечатаних від усіх племен Ізраїлевих синів:І почув я число попечатаних: сто сорок чотири тисячі попечатаних від усіх племен Ізраїлевих синів...і співали, як пісню нову перед престолом і перед чотирьома тваринами й старцями. І ніхто не міг навчитися пісні, окрім цих ста сорока чотирьох тисяч, викуплених від землі..." Об"явлення 7:4, 14:3 Для кого це написано?
Galukd Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 3075
17.12.2012 19:25
(Гость)
У вас напевно упередження на рахунок свідків

Ні, не упередження. Мої слова витікають з: а) Божого Слова; б) досвіду.

(Гость)
я розумію, що багато їх ненавидить

Можливо, про багатьох казати не буду, скажу за себе: мені  просто шкода цих людей, адже вони, як правило, щирі люди (як і переважна кількість багатьох інших віруючих), завзяті тощо. Шкода, тому що дозволили сатані засліпити свої серця, і використовувати себе для досягнення його цілей. Попри це розумію, що на цю сатанинську вудочку ловляться, як правило,  люди, котрі просякнуті матеріалістичним світоглядом. Як Павло пише про людей, котрі не приймають правду, щоб спастися: " І за це Бог пошле їм дію обмани, щоб у неправду повірили, щоб стали засуджені всі, хто не вірив у правду, але полюбив неправду" (2 Сол. 2:11,12).

(Гость)
вони розповідають про те, що Бог зробить в майбутньому

Та ні, я впевнений, що вони вірять, в те що розповідають, але розповідають фальшиве й перекручене, часто вириваючи з кров"ю вірші з контексту.

(Гость)
Чому вас так пригноблює те про, що розповідає Біблія,

Один з прийомчиків "чорної риторики": видати за факт те, що фактом не є, задати запитання таким чином, щоб опонент мусив виправдовуватись. Відомий приклад: запитати чоловіка, чи перестав він бити свою дружину.  Відповідь "ні" коментарів не потребує, відповідь "так" передбачає, що бив, відповідь "не бив ніколи" справляє враження виправдання, а значить щось там таки є   Хто Вас цьому навчив? В школі теократичного служіння, чи як там у вас воно називається?

(Гость)
адже вона все ж таки розповідає про рай на землі, пригадайте слова з Псалма 37:10,11:"А ще трохи й не буде безбожного, і будеш дивитись на місце його і не буде його,
а покірні вспадкують землю, і зарозкошують миром великим!" 

Так, саме в псалмах потрібно шукати доктрину Саме в цьому псалмі Давид вирішив докладно розповісти про кілька судів, що мають статись, про Армагедон і 1000-літнє царство і т.д. Щоправда, в іншому написане зовсім протилежне (Пс. 101:26,27), але це вже таке.

(Гость)
А ще є багато таких місць...

Є, звичайно, є. Апостол Петро про це пише (доречі, обговорючи тему дуже близьку нашій) в 2 Пет. 3:16. Я не намагаюсь Вас образити, я кажу про суть явища.

(Гость)
А нарахунок, хто піде на небо, Біблія чітко описала кількість людей викуплених з землі:

 А що, ті вірші, які я приводив, "не чіткі"?

(Гость)
Об"явлення 7:4, 14:3 Для кого це написано?

Найперше, це написано церквам в Азії. Але стосується і нас. 144000 - це символ, який передає просту думку: усі спасенні будуть з Богом, ніхто у Нього не забутий. Це число - символ повноти спасенних, воно не є буквальним. Це витікає з характеру самої книги, написаної символічною мовою, це витікає з описання складу цих 144000 тисяч. 

Ви навряд чи мені повірите, але мені дуже болячи знати, що абсолютного нічого наша розмова не змінить. Я просто знаю, як Ви будете реагувати на ці слова. Власне, своїм постом Ви вже це демонструєте, доводячи справедливість моїх слів, які раніше я говорив про манеру спілкування членів вашої організації та причини. Наприклад, Ви абсолютно проігнорували  ті вірші, які я приводив як доказа помилки Ваших стверджень. Ви взяли і просто знову повторили своє. Ви і допустити не можете, що в чомусь можете помилятись, а тому навіть не збираєтесь і не будете підходити критично до своїх переконань, не будете проводити ревізію своїй вірі. Це і є ознака та результат "промивки мізків".

Одне запитання, яке все ставить на своє місця: чи допускаєте Ви, що "вірний раб" з Брукліна може помилитись?

Менше за все мені б хотілось, щоб Ви сприймали  мої слова, як обвинувачення чи насміхання, чир ненавсить, чи щоьс у цьому роді. Тому що таке сприйняття  закриває можливість конструктивного діалогу. Проте, у мене й так мало надії на нього.

Хай Творець неба та землі благословить Вас по Своїй волі!
Понравилось: 
Bajah
Зарегистрирован: 30.06.2012 Сообщения: 1170
17.12.2012 20:04
(Гость)
А нарахунок, хто піде на небо, Біблія чітко описала кількість людей викуплених з землі:"І почув я число попечатаних: сто сорок чотири тисячі попечатаних від усіх племен Ізраїлевих синів:І почув я число попечатаних: сто сорок чотири тисячі попечатаних від усіх племен Ізраїлевих синів...і співали, як пісню нову перед престолом і перед чотирьома тваринами й старцями. І ніхто не міг навчитися пісні, окрім цих ста сорока чотирьох тисяч, викуплених від землі..." Об"явлення 7:4, 14:3 Для кого це написано?
А Дайте і ви відповідь до якого племені або коліна ви себе відносите? Перелік ви читали?
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
17.12.2012 23:35
Цікава "логіка" сідків.
Вони стверджують, що 144000 лише. Добре, адже це ті, хто були "девственниками", так говорить текст, бо жінки не знали. Питаю: "Петро, апостол, він як теж на небесах?" - "Да, он там". "Та він же, не достойний, бо у нього теща була, яку він зцілив. Про те, що він з нею не жив як із жінкою - бредні, бо і діти в нього були, адже він був старійшиною, пастирем, значить і діти були, нормальна сімя. Але ж тоді він не входить до 144 000, значить у нього не було "небесной надежди"

Тоді чую таку пісню: так то про жінку образно говориться, то Вавилон, гріх, ті, які не пізнали гріха, образна мова. Але стривайте, чому така вибірковість, 144000 - точно і буквально, а там же "жінка" - образно і не буквально, переносне значення. Дива якісь і годі, коли хочеться образно, коли ні - буквально, це елементарна нечесність, викручування рук правді.

Хоча "свідки" із цим не погоджуються, просто закривши очі, або уникають подальших розмов, або починають нести несусвіття як, певен, буде і із гостем-інкогніто. Але такий дух і вчення організації.
дитя Божие
Зарегистрирован: 25.08.2012 Сообщения: 22 Предупреждения: 2
21.12.2012 9:55
(Гость)
" Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності " (2 Тимофія 3:16)

Все Писание богодухновенно.
Дело в том, что богодухновенность Писаний обеспечивается не содержанием написанного, а вдохновением писавшего.
А писали Писание люди, то есть человеки исполненные Духа Святого и силы Божией.
Но люди, вместо того, чтобы называть по имени Священные Писания, почему-то начали называть Священные Писания модным словом "Библия". Хотя и так понятно, что книги это и есть библия, только в переводе с греческого.
(Гость)
"бо ви знаєте перше про те, що жодне пророцтво в Писанні від власного вияснення не залежить.Бо пророцтва ніколи не було з волі людської, а звіщали його святі Божі мужі, проваджені Духом Святим." (2 Петра 1:20,21)

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua