Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Христианство на практике

Автор
Тема:
lot
Зарегистрирован: 02.10.2009 Откуда: Украина Сообщения: 54
01.02.2011 17:49

Дорогий Ігор!

Ігор Чернешенко
Якщо християни не знають якогось слова, то їм не варто ображатися, і думати лихе на брата, а краще запитати. 
Я на вас не ображаюся в безпідставному звинувачені у гріху;


Пишу вам уже не перший раз я на вас не ображаюся !
 Стосовно безпідставного звинувачення у гріху - у приваті ти мені написав що погарячкував тай вибачаєшся а  на форумі пишеш безпідставні звинувачення (дві помилки стосовно жаргона " нагльогалися" це від Бога чи від лукавого) і ще подивись як виглядають твої слова в пості після твого тлумачення "жаргону " українських літераторів "нагльогатися":

Ігор Чернешенко
Ви ж просто уперлися - спяніли -набухалися(це значення слова нагльогалися) і все! 

Проти таких висловів та розмов звинувачує нас Слово Боже (книги розділ вірш показав вище) я розумію на скільки вам важко визнати та позбутись такого роду слів адже кожна людина приносить зі світу свій набутий негативний запас слів та методи їх використання тому я підтримую вас в тому що вчитися розмовляти християнам треба притому такими словами які би подавали благодать слухаючим:

К Ефесянам 4:29 Никакое гнилое слово да не исходит из уст ваших, а только доброе для назидания в вере, дабы оно доставляло благодать слушающим

З цього місця я думаю ви бачите що образили слухаючих в яких проживає Христос. 
Любе слово має велику силу і воно може бути використане як для духовного збагачення людини так і наоборот.

Пишу це вам тільки з хорошими намірами тому що впевнений що і по відношенні до себе я радий коли хтось вказує з братів на мої помилки адже таким чином ми виконуєм волю Христа піклуючись один про одного.

Вибір звичайно залишається за вами.
Божих благословінь!

 

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua