Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Христианство на практике

Автор
Тема:
lot
Зарегистрирован: 02.10.2009 Откуда: Украина Сообщения: 54
31.01.2011 17:34
Дорогий Ігор!
Ти у мене попросив щоб написати книгу розділ вірш я тобі написав і я думаю що у цих цитатах усе зрозуміло що я хотів сказати а якщо не зрозуміло то таке буває з часом відкриється (це стосується не твоїх постів а твоїх слів).

Ігор Чернешенко
Бо за многотою цитат суті не видно. 
І ще, ви ж не вказали в чому мені каятися, буду вдячний. 

Нагадаю ти перший раз увійшов в розмову про вино (коли я дав питання по Івана2:1-9) і своїм "не нада гаварить" образив почуття Лени за що і вибачився . Другий раз ти увійшов в розмову після мого спілкування з Миколою і візьму тільки одне слово "нагльогалися" для прикладу з твого поста при цьому навчаючи мене що треба говорити аргументовано хоча сам мені не привів ні одного місця з Писання. Для мене особисто слова (жаргони - нагльогалися) українських літераторів нічим не відрізняються від слів (жаргонів) людей які використовують їх на території тюрем (зони). Стосовно слова (нагльогалися) ні одна пошукова система в інтернеті не видає відповіді про значення цього слова і я думаю крім вас ніхто із читачів форуму не знає значення цього слова(те що воно не з Біьлії це точно) тому воно підпадає під визначення --негодное пустословие и прекословие ; гнилое слово ;непотребство помыслов (перечитайте ще раз цитати )  --- цим ви ображаєте християн в яких проживає Христос і в цьому я вважаю вам потрібне покаяння.

Божих благословінь !
Сообщение отредактировал lot - 31.01.2011 17:36

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua