Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Христианство на практике

Автор
Тема:
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
29.01.2010 14:14

До сих пір не можу побачити різнчицю чому можна брати учать  в одних релігійних святах поган і не можна в інших (по суті таких самих святах)? Чому Різдво можна, а Івана-Купала (там де через вогник пригають, голяка купаються, тощо), Миколая, Водохреща не можна?

Якщо принцип розмежування: субєктивні думки, переконання, розуміння, ціль, і не можна людині перечити в цьому, адже вона для себе сама вирішує, то виникає велика проблема. Наприклад, людина святкує Івана-Купала, я до неї звертаюся: "брате/сестро, то це ж щире язичництво і поклоніння ідолам", а людина мені відповість: "а ти Римлянам 14:1 читав? За моїм розумінням - це нормально".
І що виходить? Є поганятина, гріховне дійство, дії на честь божества Купала, брат бере в них участь і грішить, і це обєктивна дійсність, чи не так? Його переконання не можуть змінити цю обєктивну дійсність, бо його переконання - субєктивні. Але і я йому нічого сказати не можу, бо в очах цієї людини, вона робить за Рим 14:1. 


К Ефесянам 5:11 и не участвуйте в бесплодных делах тьмы, но и обличайте.
Чи має це яке відношення до святкування вищезаначених свят? Ці рілігійні свята від кого? А якщо я беру участь у них, хоч і "понарошку", то чи беру я в них участь? (каламбур вийшов, але ж..)
2-е Коринфянам 6:14 Не преклоняйтесь под чужое ярмо с неверными, ибо какое общение праведности с беззаконием? Что общего у света с тьмою?
Не думаю, що я занадто широко тлумачу це місце.

Також треба визначити поняття "святкувати". Поздороватися із людьми "Воістину воскрес", чи буде це святкуванням?

Треба також визначитисчя, що означає слово "отличает" із Римлянам 14. Це те, що ти описав, як піднесений настрій, помолитися, відповісти "Воістину воскрес", чи це яка поганська "тусовка"?

Galukd
Если человек верит, например, что нужно соблюдать субботу, и делает это для Господа, при этом не навязывая другим, я не вижу причин сказать, что перед Богом это неприемлемо.

Якщо людина вірить, що необхідно (нужно) дотримуватися суботи, значить це повязано із спасінням, догоджанням Богу, то що тоді означають слова:
 К Галатам 5:2 Вот, я, Павел, говорю вам: если вы обрезываетесь, не будет вам никакой пользы от Христа.
К Галатам 5:3 Еще свидетельствую всякому человеку обрезывающемуся, что он должен исполнить весь закон.
К Галатам 5:4 Вы, оправдывающие себя законом, остались без Христа, отпали от благодати,

Якщо вона бачить, що це "нужно" робити, то чому тоді вона це не "навязує", якщо це Божа воля? Адже, якщо це "нужно" робити, а інші не роблять, то це їм гріх і спотикання для самої цієї людини.


Про Івана Купала: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD_%D0%9A%D1%83%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B0 
Але статейка "мяка", не про все розповідає.

Сообщение отредактировал Ігор Чернешенко - 29.01.2010 14:25

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua