Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Христианство на практике

Автор
Тема:
Альона
Зарегистрирован: 24.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 25
11.11.2009 10:21

Чи може жінка писати на форумі і яким чином це робити, щоб це не суперечило волі Божїй?


Комментарии:  

 Автор  Тема:
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
11.11.2009 13:35
Караул, жінки на форумі, рятуйся!

Наскільки я розумію, суть питання полягає в тому чи не порушуватиме це 1 Тим 2:12.

Чи вірне моє розуміння теми?
Сообщение отредактировал Ігор Чернешенко - 11.11.2009 21:13
Альона
Зарегистрирован: 24.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 25
11.11.2009 14:53
Так, майже

1-е Тимофiю 2:11 Нехай жінка навчається мовчки в повній покорі.
1-е Тимофiю 2:12 А жінці навчати я не дозволяю, ані панувати над мужем, але бути в мовчанні.

Питання в тому де межа між "вчити з владою" і "брати участь у обговоренні".
Можливо буде розумним сестрам ставити перед своїм повідомленням "ІМХО", якщо це не запитання.
Наперед дякую))
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
11.11.2009 21:45
Вище приведену цитату необхідно розглядати нерозривно, а саме: не навчати + не панувати = 1 ціле.

Чи може жінка навчати? ТАК:
1. Жінки повинні навчати дітей (Тимофієві віра відкрилася через його матір та бабку, а батько був геленом)

2. Якщо жінка скаже, що вона читала, що Ісус помер на Голгофі, а я цього не знав і, почувши, навчився.
Відбувся процес навчання, отримання інформації і її засвоєння. Чи треба мені накидатися на жінку з вимогами покаятися?

3. Чи може жінка навчати поведінкою? Не може, а повинна 1 Петра 3:1-6.

4. Чи може жінка навчати співами? Не тільки може, а і навчає: Єф 5:19, Кол 3:16 (краще синодальний переклад). Заповідь духовного співу і для жінок, бо і жінка (не варто про це забувати) теж людина! Значить і жінка навчає своїм співом, в тому числі чоловіків.

5. Чи може жінка відповідати на питання? Не може, а повинна, коли в неї запитають про її віру, 1 Петра 3:15.

6. ЧИ може жінка вказувати на помилки? Не може, а повинна Гал 6:1. "браття" - традиційне звертання, означає не лише чоловіків. Доречі, в Біблії не сказано прямо "сестри", що і для жінок ця Книга. Якщо жінка бачить відступ від істини, вона повинна вказати на це, не беручи на себе "панування".

7. Чи може жінка висловлювати свою думку, запитувати? Якщо це робили Марта і Марія, розмовляючи із Самим  Господом, то що заважає це робити нашим сестрам? Власне, процес навчання дуже ускладнюєтья без питань, без коментарів, які вказують на розуміння того, чому навчають.

8. Чи може жінка навчати інших жінок? Навіть повинна: Титу 2:3-4.

9. Чи може жінка привести людині цитату із Писання без коментарів? 1 Петра 4:11


Якщо розглядати 1 Тим 2:12 як "не навчати" лише, то вищезазначені приклади вступають в протиріччя із таким тлумаченням тексту.

Питання полягає не у факті навчання, а у навчанні із пануванням!

Щоб було панування повинно бути: жінка (и), чоловік (и) і бажання або згода того, щоб жінка виконувала роль домінанта, а чоловік роль веденого, учня (жінка-"пастир", жінка-вчитель, жінка-проповідник). Це перевертає весь установлений Богом порядок, коли чоловік не робить того, що повинен, а жінка набуває неприродної ролі.

Що стосується ФОРУМУ. Чи можливе тут панування когось над кимось? Навряд, тут швидше йде дискурс, обговорення. Я б відніс це до пунктів 2, 5, 6, 7.


Якщо у вас є протилежні докази або бачите невідповідність аргументації до  дійсності, буду вдячний за ваші коментарі.
Альона
Откуда: Украина Сообщения: 25
11.11.2009 23:19
Комментарий был удален Альона в 04.03.2013 14:43 и более недоступен.
Admin Администратор
Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.01.2009 Откуда: Украина Сообщения: 1947
12.11.2009 11:27
Полностью согласен с братом Игорем. Спасибо брат, за хороший ответ.
Добавлю только, что по такому же принципу возникают вопросы:

1. можем ли мы читать книги написанные женщинами, переведенные женщинами, отредактированные (редактор-корректор) женщинами?

Если ответ "нет", тогда нам надо сжечь 70-80% нашей библиотеки. А при покупке новой книги внимательно читать кто автор (и соавтор), переводчик, корректор и т.д.

2. может ли женщина прочитав книгу (статью в газете "истина", статью в интернете) поделиться с братьями своим мнение о ней?

Если ответ "нет", тогда на вопрос брата "хорошая ли эта книга у нас в библиотеке, и о чем там пишет автор", женщина должна кротко и смиренно ответить "не искушай меня сатана, мне не разрешено об этом говорить" )))

3. Можно ли муж спросить жену (если он заболел и не был в собрании) о чем была сегодня проповедь?

Если ответ "нет", тогда на вопрос мужа "о чем сегодня брат проповедовал?" жена должна молча подойти к телефону, набрать номер брата и дать трубку мужу.

А чем форум, по большому счету, отличается от 1,2,3 ?

Тот же принцип, "не может учить со властью". Мне сложно представить, как властвовать над человеком через книгу, через ответ на вопрос (особенно в письменной форме), через форум.
Сообщение отредактировал Admin - 12.11.2009 11:36
Galukd Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 3075
12.11.2009 17:42
На форумі люди спілкуються. Тому це питання можна сформулювати так: "Чи може жінка писати на форумі і яким чином це робити, щоб це не суперечило волі Божій?"
Відповідь очевидна.
Прочитавши пост брата Ігора, єдине, що можу додати: Амінь!


Але таки додам ще :-))))

Я думаю, і навіть упевнений, що існує певна проблема в наших церквах, пов"язана з роллю жінки в церкві. Ми говоримо часто про те, що жінка не може робити. В принципі, треба про це говорити. Але, як на мене, такі "говорення" часто мають певний крен в один бік, внаслідок чого сестри взагалі стають пасивними і мають страх зробити щось не так. Я думаю, що нам усім треба пам"ятати, що ми будемо відповідати перед Богом не тільки за те, що говорили там, де треба було мовчати, але і за те, що мовчали там, де треба було говорити.
Сообщение отредактировал Galukd - 12.11.2009 18:18
Альона
Зарегистрирован: 24.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 25
12.11.2009 20:24

І якщо подивитися на аватарку ГалюкД, можна зробити висновок, що навіть маленькі дівчатка є на форумі)) 
Дякую за відповіді))

Galukd Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 3075
12.11.2009 23:29

Так, є маленькі дівчатка на форумі. Але щоб зняти усі питання, я - у червоній футболці. :=)

Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
12.11.2009 23:30
Альона
І якщо подивитися на аватарку ГалюкД, можна зробити висновок, що навіть маленькі дівчатка є на форумі)) 

Не пойнял, а звідкіля у маленьких дівчаток такі вуса виросли?
Galukd Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 3075
13.11.2009 12:15
Ігор Чернешенко
Не пойнял, а звідкіля у маленьких дівчаток такі вуса виросли?

Сало...
serHiy
Зарегистрирован: 17.09.2009 Откуда: Украина Сообщения: 170
24.11.2009 23:31

Божих вам благ, шановні жінки. За те що ви стільки мовчите на нашому форумі, ну крім Альони, але і їй теж благословінь дай Боже. Амінь

Сообщение отредактировал serHiy - 24.11.2009 23:33

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua