Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Христианство на практике

Автор
Тема:
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
09.11.2009 19:21
wanderer
И возможно ли не нарушить закона гос-ва, но и не пренебречь заповедью из Евреям?

Якщо є конфлікт волі держави і волі Бога, то обовязково обрати треба Божу волю: Дiї 5:29 Відповів же Петро та сказали апостоли: Бога повинно слухатися більш, як людей!

В контексті "деражавна влада" (синедріон на той час розділяв частину влади із римлянами) забороняла людям виконувати волю Бога, а апостоли чомусь не послухали і їх били, а потім і вбивали, палили і т.д.


Щодо заборони державою зібрань, то треба читати розпорядження і чи поширюється воно на добровільні зібрання. Футбол і багато іншого то не забороняють, чому (хоча моя інформація про проведення таких заходів потребує перевірки)? І ніхто нікого не переслідує, чому?

Якщо заборонити будь-які зібрання, то як же тоді можуть збиратися 450 народних депутатів разом? Це ж розсадник! І наші чільники шастають туди-сюди по карантинним областям із купою охорони і масовками. Як із цим бути?


Є питання розуму і надії на Господан нашого.
РОЗУМУ: в цьому році померло і захворіло не більше, ніж в минулі роки (принаймні, так повідомляють); якби не вибори і кожен кандидат не кричав про це, то особливої уваги б не було.
Якщо збиратися по 10 чоловік, то одного хворого або носія, достатньо для всих 10. Тому і 10 збиратися не можна.
НАДІЇ: якщо Господь дасть захворіти - слава Йому, якщо ні - слава Йому. Я не кажу про випробовування Бога, але про довіру Йому. Тут можна багато говорити, але не буду.

В кінці кінців, чи вклонятися разом із християнами в зібранні чи ні - це воля і вибір кожного окремого індивіда і його відповідальність.

Благословіння вам і нехай Господь захистить вас від хвороб.
Сообщение отредактировал Ігор Чернешенко - 09.11.2009 21:47

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua