Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Благовествование и деноминации

Автор
Тема:
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
13.08.2009 14:45
Мир вам!
Почитав коментарі, цікаво.
Нагадує дещо розмову глухого із німим - сенсу ніякого.
 
Одна людина із своїх меркантильних інтересів наробила шуму, а ми їй відповідаємо
Доречі, мені теж згадалася ця історія із зіпсуванням мікрохвильовї печі одним із студентів, погана історія, бо та людина себе дуже нечесно поводила. Вона мені дуже нагадує загадкового дописувача, який ховається за ніком "гость".

Коли людина не сприймає реальні аргументи, а "протискує" своє, то Ісус говорив нам про перла і свиней, не варто одне давати іншому.

Я не одноразово зустрічався із питанням підтримки проповідників місцевих громад із-за кордону. Є в цьому певні питання, але вони тут не обговорювалися, тому і я їх не буду піднімати.
Закономірним є те, що піднімали ці питання ті, хто був дуже зацікавлений в фінансах, для себе рідного. Їх не цікавив духовний стан громад, робота в церквах, але гроші - ось що було важливо. Всі вони залишили Церкву і тихенько гіпнотизують себе, що вони із Богом, хоч і без "американських" грошей. Їх справжні мотиви видно вже зараз.
Якщо людину по-справжньому цікавить Божа нива і її душа болить за братів і сестер, то не цю тему вона буде піднімати.

Ціль форуму, як я її бачу - спілкування, вияснення незрозмілих питань, обговорення тем, отримання нової інформації або її передача іншим, апологетика. Коли починається "гавкотня", то яка її ціль?

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua