Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Разное

Автор
Тема:
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
15.10.2010 0:31
Мир вам. 
Можливо варто подивитися а як взагалі Господь діє в нашому житті? Чи є лише причинно-наслідковий звязок? 

Господь діє наступним чином: 
1. Через закони природи, фізики (той самий причинно-наслідковий звязок). 
К Галатам 6:7 Не обманывайтесь: Бог поругаем не бывает. Что посеет человек, то и пожнет. 
Притчи 30:33 потому что, как сбивание молока производит масло, толчок в нос производит кровь, так и возбуждение гнева производит ссору.
.........
Таких прикладів безліч: ходиш в світлі - прощаються гріхи, ні - то залишаються. 
На цьому побудована фізика землі і духа, інакше не було б ніяких законів. 

2. Господь діє через слово Своє. Воно нас очищує (Івана 15:3), судить, навчає, навертає, народжує, змінює нашу поведінку, робить нас інакшими, наближає до Бога, тощо. Воно діє в нас (1 Сол 2:13). Через Слово Господь дає нам накази і відкриває Свою волю, щоб ми досліджували її і жили нею. 

3. Господь діє через "провидіння". Браття, прошу допомоги, забув посилання і знайти не можу. Там сказано, що Господь поспособствував. Буду вдячний, якщо підкажете. 
Проведіння - богословський термін, що означає, що Господь так влаштовує речі, що через причинно-наслідкові звязки відбувається так, як Він хоче. 
- Інакше, навіщо тоді молитва, якщо все і так іде само по собі? Просити Бога, щоб закони природи не змінилися для мене? Абсурд. 
- Як розуміти Матвія 10:28-30? 


Який механізм дії Бога через провидіння? Я не знаю, і навряд чи хто точно розповість. То Його справа і Він її досконало виконує. Інша справа, що останні причинна і наслідок нам видні, і на них ми звертаємо увагу, а те, що було перед ними від нас закрито. І де і як Господь втрутився, ми не бачимо. 

Ми молимо і просимо Бога про допомогу, потім ми отримуємо роботу, працюємо, заробляємо, задовольняємо свої потреби. Причина - я знайшов роботу, заробив. Наслідок - я задоволений і не бідкаюся. А чому і як ти отримав роботу, чому семе тебе взяли, хоча були кращі за тебе, думав? Навряд. А чому все вдавалося на роботі, хоча запросто могло піти інакше, думав? А чому шахта зірвалася коли ти піднявся на поверхню і ти не постраждав, думав? Не лише причинно-наслідкові звязки. 
Не буду довго розписувати, що не все є логічним і раціональним, і що Господь має безліч способів робити так, як вважає за потрібним і там, де це вважає з правильне. 

Бо буде простий причинно-наслідковий звязок: пост довгий, читати важко (причина), то я і не читаю (наслідок). 

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua