Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Жизнь Церкви

Автор
Тема:
Міра
Зарегистрирован: 20.11.2009 Откуда: Украина Сообщения: 20
29.09.2010 21:03
Щиро дякую усім за відповіді! Але у мене ось ще виникло пару думок.. надіюсь всі мої запитання і роздуми зроміють правильно ")

Zhenya
Приветствую, форумчане! Мнение моё по этому вопросу такое: не вижу смысла выделять группу людей для проведения песен во время общего собрания церкви, на это нет повеления, и подобного примера не встречается в Новом Завете. Кому могут помочь догадливость и смекалка в служении Богу? Необходимо подражать, показаным в Писании, верным святым, а большее, Богу не приятно.

Цілком згодна - встановлювати свої! традиції в Церкві неможна. Але ж в Писанні я не знаходжу прикладу і коли один брат проводить (веде) пісню? Тоді це теж традиція, яку ми встановили? Я думаю ми повинні бути дуже обережними, щоб називити одні вчинки неправильними, а інші правильними. Я не бачу суперечності з вченням Біблії в тому, що брат "проводить" пісню. Оскільки жінки не мають права бути лідерами, то й пісні вони не проводять, як це роблять брати. Але хто має право визначати співає жінка пісню з лідерством (незалежно від того, де знаходиться) чи просто славить Бога? Серце людини знає тільки Господь. За якими критеріями ми можемо обмежити сестер співати? Звісно, очевидні випадки, коли хтось намагається співати "гучніше" всіх і тільки так, як хоче  він - я не розглядаю.

Admin
Что же тогда главное? Главное то, кто ведет в песнопении (не зависимо от того, где он находиться). Если сестры ведут в песнопении церковь (где бы они не находились), покажите мне ссылку, где такое лидерство женщины в церкви является допустимым и угодным Господу. Если такой ссылки нет, тогда какою властью это делаете? Еще раз говорю, не имеет значения, где они находятся, имеет значение то, что они делают (просто поют или ведут церковь).

И еще отмечу, что петь громко не значит вести. Ведет пение тот, кому это поручила община. Конечно, я могу начать петь очень громко, чтобы другие на меня ориентировались, но это будет не верно, ибо ориентироваться надо на того, кто ведет песню и другим не стараться вести вместо него.

Краще я б і не сказала, хоче саме це і мала на увазі ")Немає значення де сестра знаходиться, головне те, з яким відношенням вона це робить. Амінь. Тоді виникає питання: що таке вести громаду у співі? Співати свою жіночу партію означає вести? і чи означає це співати з лідерством?
Мені здається, що ми інколи можемо заходити далеко, намагаючись формальністю (гучністю звуку/місцем розташування) пояснити наміри серця людини. У нас такого права немає. Знову ж таки, я не говорю за очевидні речі. Але якщо сестра має чудові дані і прославляє Бога усім щирим серцем, не заважаючи при цьому іншим, в чому тут є неправильність? Те що вона сидить/стоїть позаду? то чому саме? якщо справа в серці, а не в місті?

Admin
Тогда, если быть до конца последовательными, не имеет значения в середине, сзади или спереди. Чем сзади отличается от спереди? Ничем, только местом. А место, как мы установили - не главное.

Особисто для мене, якщо сестра буде на місці того, хто проводить спів, тобто попереду громади,- вона тоді тільки самим цим місцем займає позицію лідера. Адже саме тут брат проводить пісню, виходячи перед усією громадою.

Admin
Если песни будут вести только братья, ни у кого не возникает вопросов. Все согласны, это угодно Богу. Тогда зачем нам вводить в лидерство сестер? Кому мы хотим угодить делая это?

Абсолютно згодна з тим, що сестер не потрібно вводити в лідерство. Просто треба бути обачними, щоб не судити наміри серця людини і не встановлювати свої правила при цьому.

Я тільки обома руками за те, щоб в громаді все було благопристойно і чинно і щоб сестри не займали позицію лідерства. Але я думаю, що і не правильним буде вказувати - "ти сиди тут і співай тільки так".
Але якщо для громади стає спокусою чи неприйнятним те, що, припустимо, я сижу/стою позаду і співаю свою жіночу партію, то краще мені цього не робити, щоб це нікого не бентежило.

Admin
Міра, тебе идея "раз женщины не могут вести пение с трибуны, пусть ведут из зала (либо позади него)" не напоминает идею "раз женщины не могут переводить с трибуны, пусть переводят из зала"?

Я про це і не думала, чесно кажучи, коли писала про спів. Аналогія в цій думці є. Але я і не говорю, що жінка має право проводити! пісню.

З повагою ")
Сообщение отредактировал Міра - 29.09.2010 21:16

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua