Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Жизнь Церкви

Автор
Тема:
Міра
Зарегистрирован: 20.11.2009 Откуда: Украина Сообщения: 20
23.09.2010 21:06
В мене виникло одне питання із статті "Допустимо ли использовать хор в поклонении Богу?":

"Здесь есть два момента:
1. Группа ведет церковь в пении (ведут песни).
2. Группа назидает / обучает церковь (К Ефесянам 5:19).
 
Если в группе есть женщины, тогда они:
1. Ведут церковь в пении (вместе с остальными)
2. Назидают / обучают церковь пением (вместе с остальными)"

Коли ми співаємо всі разом в громаді і нас веде брат у співі - тільки він нас "назидает и обучает", чи ми всі один одного навчаємо? якщо співають сестри з усіма, вони навчають тих, хто сидить поруч?

І ще одне питання на рахунок лідерства під час співу. Для всіх зрозуміло, що якщо жінка вийде і буде проводити спів - вона буде лідером. А якщо в пісні є жіночі партії і вони починають куплет чи приспів, а брати за ними вторять, вони стають лідерами в такому випадку?

Особисто для мене (принаймні поки) немає проблеми в тому, щоб ті, хто співають краще (чи знають жіночі  партії) будуть співати їх під час загального співу громади. Господь же і сестрам заповідав співати в серці для Нього (Еф. 5:19) То чому сестри не можуть це робити з усього свого таланту, який їм дав Господь? Звісно, якщо їхній спів не буде збивати усіх інших і не стане "соло". А тепер така ситуація: сестра знає свою партію і співає її. Я хочу навчитись і сідаю поруч з нею. При цьому ми стаємо лідерами в співі? Я не думаю. Тоді для мене немає значення місце нашого розташування - сидимомо ми в середині залу чи позад нього - головне співати щиро для Господа і не мати в серці бажання бути лідером. А це залежить індивідуально від кожної сестри.

Поділилась зі своїми думками на даний час. Буду вдячна за відповідь ")
Усіх Божих благословінь!
Сообщение отредактировал Міра - 29.09.2010 21:10

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua