Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Библия, толкование и вера

Автор
Тема:
serHiy
Зарегистрирован: 17.09.2009 Откуда: Украина Сообщения: 170
23.10.2009 14:20

1пос  ап. Павла до  Тимотея  1:8

А ми знаємо , що закон добрий, коли уживає його хтось за законом, відаючи, що закон дано не для праведника, лише для беззаконних, непокірних, безбожних, грішників, нечестивих та нечистих, батьковбивців та матеревбивців, душогубців, розпусників, мужоложців, людокрадів, забріханців, кривоприсяжників і для всіх інших, що противляться здоровому навчанню, згідно з Євангелією слави блаженного Бога, яку мені довірено було.

пос. ап. Павла до Галатів 5:14

Увесь бо закон міститься у одній заповіді:"Люби ближнього свого, як самого себе"

пос. ап. Павла до Галатів 3:23  

Раніш, ніж прийшла віра ми були замкнені під охороною закону очікуючи віри, що мала відкритися, так що закон був нашим вихователем, аж до Христа, щоб вірою ми оправдалися.

1 пос. ап. Павла до Коринтян  14:34

Жінки ж , як у всіх церквах святих, нехай мовчать, їм бо не дозволено говорити; нехай будуть у покорі, як і закон говорить.

пос. ап. Павла до Римлян 8:1

Нема, отже, тепер ніякого засудження для тих , що в христі Ісусі. Бо закон духа, що дає життя в Христі Ісусі, визволив тебе від закону гріха і смерті.

пос. ап. Павла до Римлян 7:8 

Гріх же,взявши привід від заповіді, підняв у мені всяку пожадливість, бо без закону гріх - мертвий.                

пос. ап. Павла до Римлян 7:1

Хіба не знаєте , брати, - я тим говорю, які знають закон, - що закон панує над людиною, поки вона живе?

пос. ап. Павла до Римлян 3:31

То значить вірою ми касуємо закон? Ні, навпаки, ми його стверджуємо.

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua