Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Библия, толкование и вера

Автор
Тема:
Galukd Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 3075
19.10.2009 23:38

Дякую, брате, і тобі - мир!

Твоє прізвище і мені додає позитиву :)))

Щодо тієї людини. В минудому чоловік був баптистом. Вчився в семінарії, де дійшов висновку про помилкове вчення ЕХБ щодо хрещення: вони хрестять людей, ТОМУ ЩО їм гріхи вже прощено, а в Біблії потрібно ДЛЯ прощення. В результаті з семінарії його попросили, диплом, який він мав на той час, ліквідували, ну і баптистом він перестав бути. Зараз з ним чоловік 6, називаються «євангельскі християни». До речі, щира людина, наскільки я можу думати, добре знає текст Писання, має вірний базовий герменевтичний підхід (окрім питань, у яких є зацікавленість).

Щодо способу розділення, то він такий: зі Старого Заповіту втратили юридичну силу ті норми, які розділяли юдеїв від поган. Наприклад, жертвоприношення, обрізання, субота тощо. Але є важливі речі у Старому Заповіті, які нам вкрай необхідні, як він вважає, без яких ми не можемо в повноті виконати написане в Новому Заповіті. Наприклад, Новий Заповіт містить заповідь про скромний одяг, але не пояснює, який одяг є скромним. А ось у Старому Заповіті про це говориться чітко (наприклад, що жінка не може носити чоловічий одяг, а чоловік – жіночий). Або що Новий Заповіт заповідаючи берегтись ідолів, не вказує, що це таке, і без Старого Заповіту ми практично і не знаємо, від чого берегтися. Ось так.

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua