Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Библия, толкование и вера

Автор
Тема:
Yur
Зарегистрирован: 29.04.2012 Откуда: США Сообщения: 30
30.04.2012 4:54
Дмитрий брат
БЫЛИ ЛИ ВОЗЛОЖЕНЫ ГРЕХИ ВСЕХ ЛЮДЕЙ НА ЛИЧНОСТЬ БОГА-СЫНА?
Ні, звичайно. Багатьох, але не всіх.
бо це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів! (Мат. 26:28) 

Ті ж, хто свідомо відречуться від Сина - зі своїм багажем пряміхінько до пекла.

Хто ж Мене відцурається перед людьми, того й Я відцураюся перед Небесним Отцем Моїм.  (Мф.10:33) 
А коли терпимо, то будемо разом також царювати. А коли відцураємось, то й Він відцурається нас!   (2-е Тим.2:12) 

Син Божий прийшов спасати Своїх, тих, що приймають Слово Боже, До них же направлені цитати Ісаї 53:6; Івана 1:29; 1-е Ів.3:5; 1-е Петра 2:24. 

Дмитрий брат
ЕСЛИ ДА, ТО … БЫЛ ЛИ ОТЕЦ ЕДИН С СЫНОМ НА КРЕСТЕ ИЛИ БОГ-ОТЕЦ ОСТАВИЛ НА КРЕСТЕ БОГА-СЫНА?
Єдність Отця і Сина ЗАВЖДИ (по-іншому не був би Отцем).
Ісус Христос істиний Бог наш й істина людина. Згідно Халкидонському Догмату.

Дмитрий брат
ЕСЛИ НЕТ, ТО …НА КОГО (НА КАКУЮ ЛИЧНОСТЬ) ТОГДА БЫЛИ ВОЗЛОЖЕНЫ ГРЕХИ ВСЕГО МИРА?
Бог Син взяв на Себе наші гріхи. Сіяч же гріху, князь світу цього, проклятий Богом навіки. Душі грішників ідуть йому на поталу.

ПростоХристианин
...а около девятого часа возопил Иисус громким голосом: Или, Или! лама савахфани? то есть: Боже Мой, Боже Мой! для чего Ты Меня оставил?" (Матф.27:46).
Слова перетерпівшої страшні муки, змордованої людини. Перед тим Ісус теж взивав до Отця, як людина, утім вчинив по Божому.
А Він Сам, відійшовши від них, як докинути каменем, на коліна припав та й молився, 
благаючи: Отче, як волієш, пронеси мимо Мене цю чашу! Та проте не Моя, а Твоя нехай (Луки 22::42,43) 
  

ПростоХристианин
А тут представьте — не маленький грешок, не ничтожная нечистота, а грехи всего мира (т.е. все когда-либо сделанные грехи!) были возложены на Христа! Бог просто не мог не оставить Его...
Cвітло огортає усе, у тому числі й нечисте. Про те, нішо не торкається його.
  
ПростоХристианин
Видите ли, брат, Бог слишком велик, чтобы Его можно было впихнуть в нашу черепную коробку. Есть вещи, которые мы просто не в состоянии понять, как, например, курица не в состоянии понять, зачем я вышел на двор в шляпе.
 
А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини. (1-е Кор.2:10) 
Сообщение отредактировал Yur - 30.04.2012 05:34

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua