Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Анонимные вопросы

Автор
Тема:
Galukd Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 3075
27.01.2011 14:26
Ігор Чернешенко
Браття, не забувайте, що є ще і 1-е Коринфянам 6:19 Не знаете ли, что тела ваши суть храм живущего в вас Святого Духа, Которого имеете вы от Бога, и вы не свои?
Якщо, дійсно, варто погодитися, що в 3-у розділі говориться про церкву, то в 6-у таки про тіло.

Я зараз не торкаюсь цього питання, оскільки, як уже кілька разів в кількох місцях згадував, що наша дискусія щодо пробування Святого Духа в християнах незакінчена. Там брат Микола виклав свої думки,  і попросив зробити так само і мене, що ще до цих пір не зроблено. Тому торкатись цієї теми зараз було б не зовсім доцільно, на мою думку.

Щодо співвідношення наведених уривків, згадую слова Керрі, котрий колись сказав, що у 1 Кор. 3 мова йде про церкву (з чим не можна не погодитись), але ці слова можна застосовувати і до окремих християн 1) тому що є 1 Кор. 6 2) було б дивно, якби окремі християни були названі храмом, а Церква - ні.
І  я так думаю. Носіями Духа в першу чергу є окремі християни, як про це багато написано в Новому Заповіті. Тому і Церква є храмом, а не навпаки.

Ігор Чернешенко
Тоді питання переміщується в розділ як розмежувати корисне і шкідливе і коли рівень шкідливості стає достатнім для того, щоб заборонити споживання. 

Якщо я вірно зрозумів, Гість запропнував певні критерії, які, на його думку, є логічними (а може і ні, оскільки пост закінчується знаком "?"), як знайти цю межу. Його підхід зозуміти можна, як на мене. Його мислення десь таке (якщо я помилюсь, шановний Гість, поправте мене, будь ласка): 1. Шкодити свідомо своєму тілу - гріх. 2. Вживання певного виду їжі руйнує тіло. 3. Висновок: свідоме вживання певного виду їжі є гріх.
Сообщение отредактировал Galukd - 27.01.2011 22:09

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua