Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Анонимные вопросы

Автор
Тема:
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
16.12.2012 21:48
Цікаво знати, що "свідки" читають не свої форуми. 
Здебільшого це у них заборонене (не схвалене = заборонене). 
Скільки раз пропонував їх старшим почитати матеріали для того, щоб можна було знати мої аргументи для зустрічі, ніколи не погоджувалися, а свої активно пропихали. 
А тут, таке диво. 

До речі, свідки заявляють, що відкрили Імя Бога. Коли запитую яке - "Єгова". 
Запитую - звідки знаєтє? Виявляється із "Сторожової Вежі". Адже ніде ЙХВХ не читається як "Єгова", голосні були вставлені із слова "Адонай" (Господь із давньоєврейської). Дехто говорить, що ЙХВХ повинно читатися як "Єгова" дехто як "Яхве". На користь "Яхве" говорить аналітика давньоєврейської: АлілуЯХ, ІсаЯХ, ЄреміЯХ (це спрощенно). 

Під тиском доказів деякі свідки погоджуються і кажують, що :может быть Иегова, может Яхве. 

Але це брехня і лукавство у слів-імен Єгова і Яхве, фонетично співпадають лише звук [в] і то, один звук мякий. Тобто, це різні імена як Петро і Сидро (хоча тут "ро" спільне), а свідки заявляють що вони Імя відкрили, а яке - не знають. 

Говорять: дак это как в английском "Джизес" а в руссокм "Иисус"  - тоже па разнаму звучат. 
І це брехня. Звучать то вони по різному, адже передають одне слово "Хо Ієсус" із давньогрецької. Якщо є в оригіналі, то відповідно до фонетики цільової мови імена можуть передаватися по різному. Але із "Єгова" зовсім інша ситуація - не відомо, яке слово в давньоєврейській "Яхве" чи "Єгова", відповідно не може бути відомо вірно, як його передавати в цільову мову. Це просто як 2+2, це я як лінгвіст можу стверджувати.

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua