Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Анонимные вопросы

Автор
Тема:
(Гость)
16.12.2012 11:41
Як ви думаєте чи є в Бога імя? Давайте згадаємо зразкову молитву Ісуса яку він дав нам на зразок."Отче наш,що на небі! Нехай святиться Імя Твоє,нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі." В цему вірші сказано нехай Святиться імя Твоє. Одже в Бога є імя. Яке? У Біблії сказано:  Господь Муж війни, Єгова Йому Ймення! Зцего віша видно що Бог має імя Єгова. Якщо ви бажаєте більше дізнатись про нашого творця задавайте питання які вас цікавлять!Буду радий звами поспілкуватись.

Комментарии:  

 Автор  Тема:
Galukd Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 3075
16.12.2012 15:55
(Гость)
Буду радий звами поспілкуватись.

Важко в це повірити. Адепти коропорації "Сторожевої вежі", як правило, не здібні для цього внаслідок промиття мізків. Ще не зустрічав з їх числа тих, хто міг би критично ставитись до буд-якої інформації.  В їх сприйнятті спілкування, це лише намагання просунути вчення корпорації. Коли ви говорите з ними, то все, що вони роблять, лише чекають, коли ви закриєте рот, щоб продовжити гнути свою лінію.
Крім того, ще одна причина, яка змушує з великим сумнівом ставитись до заяви про радість і відкритість спілкування, це анонімність. Дивно, якщо людина готова говорити правду і рада спілкуванню, чому ж вона ховає своє ім"я?

(Гость)
Якщо ви бажаєте більше дізнатись про нашого творця задавайте питання які вас цікавлять!

Краще для цього почитати Біблію, або спілкуатись з віруючими людьми.  Але якщо у Вас, шановний Гість, буде юажання дізнатись Істину, запитуйте.
Rinnucia
Зарегистрирован: 16.12.2012 Откуда: Украина Сообщения: 22
16.12.2012 16:13
А вы, простите, в какой церкви проповедуете? 
Тоже весьма забавно.. эти ваши межсектанские передряги читать. Мол мы настоящие христиане, а вам мозги промывают :)
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
16.12.2012 21:48
Цікаво знати, що "свідки" читають не свої форуми. 
Здебільшого це у них заборонене (не схвалене = заборонене). 
Скільки раз пропонував їх старшим почитати матеріали для того, щоб можна було знати мої аргументи для зустрічі, ніколи не погоджувалися, а свої активно пропихали. 
А тут, таке диво. 

До речі, свідки заявляють, що відкрили Імя Бога. Коли запитую яке - "Єгова". 
Запитую - звідки знаєтє? Виявляється із "Сторожової Вежі". Адже ніде ЙХВХ не читається як "Єгова", голосні були вставлені із слова "Адонай" (Господь із давньоєврейської). Дехто говорить, що ЙХВХ повинно читатися як "Єгова" дехто як "Яхве". На користь "Яхве" говорить аналітика давньоєврейської: АлілуЯХ, ІсаЯХ, ЄреміЯХ (це спрощенно). 

Під тиском доказів деякі свідки погоджуються і кажують, що :может быть Иегова, может Яхве. 

Але це брехня і лукавство у слів-імен Єгова і Яхве, фонетично співпадають лише звук [в] і то, один звук мякий. Тобто, це різні імена як Петро і Сидро (хоча тут "ро" спільне), а свідки заявляють що вони Імя відкрили, а яке - не знають. 

Говорять: дак это как в английском "Джизес" а в руссокм "Иисус"  - тоже па разнаму звучат. 
І це брехня. Звучать то вони по різному, адже передають одне слово "Хо Ієсус" із давньогрецької. Якщо є в оригіналі, то відповідно до фонетики цільової мови імена можуть передаватися по різному. Але із "Єгова" зовсім інша ситуація - не відомо, яке слово в давньоєврейській "Яхве" чи "Єгова", відповідно не може бути відомо вірно, як його передавати в цільову мову. Це просто як 2+2, це я як лінгвіст можу стверджувати.
KVG
Зарегистрирован: 15.03.2010 Откуда: Украина Сообщения: 364
18.12.2012 12:10
Смотрите в блогах текст: Об имени Иегова.

Хотя я вполне отдаю себе отчет в том, что СИ не переубедишь. Надеюсь, что этот материал будет полезен тем, кто может рассуждать.
alexjnapster
Зарегистрирован: 31.03.2011 Откуда: Украина Сообщения: 54
05.01.2013 14:25
Rinnucia
ваши межсектанские передряги читать
- что вы вкладываете в понитие "секта"?

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua