Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Свободное общение

Автор
Тема:
serHiy
Зарегистрирован: 17.09.2009 Откуда: Украина Сообщения: 170
31.10.2009 16:18

Буду намагатися Дмитре дати Вам по всіх канонах футбольного життя правильну відповідь. Прогноз Ваш вважаю обгрунтованим теоретично, але як Вам відомо теорія в футболі рідко співпвдає з практикою. Інакше було б не цікаво. Чому я вгадую 0:0 в Греції? Тому що вважаю греки злякаються результату наших з англійцями  і їх німецький наставник вибудує чітко організовану оборону дисципліновану по-німецьки, яка відбиватиме наші походи в атаку. Самі ж греки гадаю будуть грати від оборони не зважаючи що перед своїм глядачем, це вони вже демонстрували раніше. А вдома ми звичайно зможемо це все переламати на основі вже попереднього досвіду.

Що ж до того щоб молитися за гру думаю Бог однаково любить усіх футболістів і вболівальників тому якщо молитися то хіба за те щоб усі після матчу були з цілими ногами і живі. Пристрасті, які вирують на матчі, це емоції не віруючих людей тому можна помолитися за те, щоб Бог відкрив їм розуміння гри футбол по-християнськи. Адже це просто гра, не більше.

Мало не забув. Вболіваю я лише за Динамо, це в мене ще з дитинства. Я звик до якісного мистецького футболу, Нива ж на жаль ніколи не показувала такого, то що мені чекати все життя коли місцева команда заграє?:)) Головною перешкодою на шляху розвитку українського футболу бачу шаблонне стандартизоване бачення тренерами процесу виховання гравців. Лише останніми роками почали звертати увагу на молодих, які мають дар грати у футбол.    

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua