Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Молитва

Автор
Тема:
Assistance
Зарегистрирован: 17.02.2016 Откуда: Украина Сообщения: 1418 Предупреждения: 1
25.07.2018 10:50
Анастасия
(Під час дев'тниці необхідно запалити посвячену свічку.Ця молитва така сильна, що перед закінченням тих молитов одержиш те, що собі випрошуєш, хоч би прохання було дуже складним. Відмовляти цю дев'тницю необхідно дев'ять вівторків підряд)

О Свята Марто, Ти Чудотворна, прибігаю до Тебе за допомогою і цілком покладаюсь на Тебе, що допоможеш у моїх потребах і будеш помічницею у моїх випробовуваннях.
З подякою обіцяю Тобі , що буду цю молитву всюди поширювати.
Покірно та слізно прошу,потішай  мене в моїх турботах і тяготах.
Смиренно, заради великої радості, яка наповнила Твоє серце, коли Ти у своєму домі, у Вифанії, гостинно приймала Спасителя світу, слізно благаю Тебе, піклуйся про мене та мою родину, щоби зберегли нашого Господа Бога у своїх серцях, і тим заслужили собі Спасенного Всевишнього Посередництва у нашій потребі, а особливо у тій турботі, яка мене тяготить... (вказати потребу)
Свята великомученице Марто, моя Покровителько!
Молю Тебе, будь неустанно моєю опікункою та провідницею до Неба;випроси для мене у Всевишнього небесного світла, сили і мужності у спокусах.
Скеровуй мої кроки, руки направяй мої до добрих справ, а серце і волю запалюй любо'ю до Бога та ближнього.
Поможи мені, аби до самої смерті я так вірно служила Богові, як Ти, Св.Марто, Помічнице у кожній потребі, подолай усі тяготи і турботи, які я назвала, так, як Ти колись перемагала змія стародавнього, допоки не лежав біля Твоїх ніг(Існує передання, за яким Св.Марта звільнила місто Тараскон(Франція)від страхітливого змія).
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Свята Марто, молися за нас до Ісуса!(9 разів)


Вихід 20:2  «Я — Єгова, твій Бог, який вивів тебе з єгипетського краю, з дому рабства. 3  Не май інших богів, крім мене.  4  Не роби собі різьбленого ідола чи будь-якої подоби того, що на небі вгорі, на землі внизу або у воді під землею. 5  Не вклоняйся і не служи їм,д бо я, твій Бог Єгова,— Бог, який вимагає цілковитої відданості. 

Повторення Закону 17
:2  Якщо в одному з міст, які дає вам Єгова, ваш Бог, серед вас з’явиться чоловік або жінка, які робитимуть щось погане в очах вашого Бога Єгови і порушуватимуть його угоду, 3  якщо вони почнуть служити і вклонятися іншим богам, якщо будуть вклонятися сонцю, місяцю або всьому небесному війську — робитимуть те, чого я їм не наказував, 4  і вам розкажуть про це або ви про це дізнаєтесь, то старанно дослідіть цю справу. Якщо підтвердиться, що в Ізра́їлі справді чиниться така гидота, 5  то виведіть того чоловіка чи жінку до брам міста, а тоді побийте їх камінням на смерть.
Псалом 65:1Боже, на тебе чекає хвала на Сіоні, ми виконаємо обітниці, які дали тобі. 2  Ти молитви вислуховуєш, до тебе приходять всілякі люди.

Як видно із Святого Письма, тільки Єгова володар ексклюзивного права вислуховувати молитви християн. Навіть не його син, Ісус, а тим паче не Марта, яка була сестрою Лазара, якого воскресив Христос, та Марії, які жили в Віфанії, та які були друзями Ісуса. 

Іншими словами, поклоніння творінню, замість поклоніння Творцю, є нічим іншим як язичництвом.

Сообщение отредактировал Assistance - 25.07.2018 10:51
Ответить

Вернуться к дискуссии

(С) 2019, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру