Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Молитва

Автор
Тема:
Ярослава
Зарегистрирован: 24.07.2018 Сообщения: 1
24.07.2018 21:46
Дев'тниця до Святої Марти (Під час дев'тниці необхідно запалити посвячену свічку.Ця молитва така сильна, що перед закінченням тих молитов одержиш те, що собі випрошуєш, хоч би прохання було дуже складним. Відмовляти цю дев'тницю необхідно дев'ять вівторків підряд) О Свята Марто, Ти Чудотворна, прибігаю до Тебе за допомогою і цілком покладаюсь на Тебе, що допоможеш у моїх потребах і будеш помічницею у моїх випробовуваннях. З подякою обіцяю Тобі , що буду цю молитву всюди поширювати. Покірно та слізно прошу,потішай мене в моїх турботах і тяготах. Смиренно, заради великої радості, яка наповнила Твоє серце, коли Ти у своєму домі, у Вифанії, гостинно приймала Спасителя світу, слізно благаю Тебе, піклуйся про мене та мою родину, щоби зберегли нашого Господа Бога у своїх серцях, і тим заслужили собі Спасенного Всевишнього Посередництва у нашій потребі, а особливо у тій турботі, яка мене тяготить... (вказати потребу) Свята великомученице Марто, моя Покровителько! Молю Тебе, будь неустанно моєю опікункою та провідницею до Неба;випроси для мене у Всевишнього небесного світла, сили і мужності у спокусах. Скеровуй мої кроки, руки направяй мої до добрих справ, а серце і волю запалюй любо'ю до Бога та ближнього. Поможи мені, аби до самої смерті я так вірно служила Богові, як Ти, Св.Марто, Помічнице у кожній потребі, подолай усі тяготи і турботи, які я назвала, так, як Ти колись перемагала змія стародавнього, допоки не лежав біля Твоїх ніг(Існує передання, за яким Св.Марта звільнила місто Тараскон(Франція)від страхітливого змія). Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю... Свята Марто, молися за нас до Ісуса!(9 разів)

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua