Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Молитва

Автор
Тема:
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
17.02.2010 22:03
Мир вам, Андріє.
 Як на мене, то ваш лист сповнений емоцій.
Емоції - не найкращі друзі розуму і логіки.

Зокрема, дозволю собі привести деякі критичні спостереження  з приводу аргументації, яку ви приводите в пості:

- "Страшність" молитви - це підміна тезису, адже ніхто не говорив про її страшність.
- Ви приводите старозаповітній уривок, визнаючи, що це не є авторитетом (настановою, основою) для нас, але тут же це непрямо спростовуєте тим, що це чітке місце (по темі) і його не викинеш.
- Молитва Марії не стосується теми обговорення, адже вона не вела молитву, а молилася, хоч і вслух, а це не тотожні поняття, тому не можна приводити цей приклад на доказ жінки лідера в молитві.
- Розмова Ісуса із самаритянкою теж сюди не стосується, адже про молитву нічого не говорить.

Це все гарні і біблійні місця, але вони не стосуються теми, яку ми обговорюємо, а саме:"чи може жінка вести в молитві чоловіка(ів)". З точки зору логіки, це порушення закону тотожності, про інші закони говорити не будемо.

Нам варто бути обережними із аргументами, які ми приводимо. Якщо ви помітите, що я приводжу невідповідні аргументи, то буду вдячний, якщо ви мені на це вкажете.


"Унісекс" пісні є чітким і прямим(Колосянам 3:16, Єфесянам 5:19), адже в контексті і в самих віршах є звертання до всих християн, особливо, якщо подивитися на граматику тексту, то це стає очевидно.


Я розділяю вашу стурбованість з приводу того, що сестри хочуть, щоб чоловіки були лідерами, а ми дуже часто не впоруємося із цим завданням. Не працюємо над собою, не ростемо духовно, не розвиваємо в собі лідерські якості. І це наша біда. Але це більше питання до нас і прохати про допомогу треба в тих самих дружин, щоб вони допомогали нам зростати, а не самі ставали лідерами. Адже, якщо один лідер є, то інший вже стає непотрібен.


P.S. З приводу 1 Тимофію 2:1 можна взяти будь-який пристойний лексикон і поглянути на значення слів. Якщо під рукою немає нічого, то скажіть що саме ви хочете дізнатися про ці слова, щоб я лишнього не писав

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua