Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Личные отношения с Богом

Автор
Тема:
странник
Зарегистрирован: 29.04.2016 Сообщения: 8442 Предупреждения: 3
21.07.2018 7:40
Наталія
Вітаю! До Бога прийшла 7 років тому. Гаряче молилася, читала Біблію і служила...Разом з Ним проходила складні випробування і відчувала Його присутність...Перша любов і сильне бажання пізнавати Його Слово... Сьогодні буденна метушня затягує у свій вирій, часто неправильно розставлені пріоритети...і немає такого відчуття Його присутності...Пам'ять наче підводить, бо було багато чудес в моєму житті....навіть той факт, що я ще жива...Я віддалилась...і часом Бог наче перетворюється в якусь казку, яку я добре знаю...але не знаю Його...Хочеться знову відчувати цю залежність....цю першу любов....щодня обіцяю собі, що змінюся...і нічого...мельком прочитаю...напівсонна помолюся і так знову і знову... :-(

То был дар Божий - первая любовь,а нам ее укреплять надо и хранить! Не только у вас такое происходит...Надо обильнее питаться духовной пищей - Словом Божиим и Христовым и молиться о подкреплении.И трудиться:

 От дней же Иоанна Крестителя доныне Царство Небесное силою берется, и употребляющие усилие восхищают его,
(Матф.11:12)

Да укрепит вас Господь!

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua