Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Христианство на практике

Автор
Тема:
Светлана
Зарегистрирован: 13.01.2009 Откуда: Украина Сообщения: 19
05.01.2011 0:08
Приветствую всех.
Хочу затронуть актуальную на данный период тему. Она касается всех.

Новый Год мы уже отметили. Грядет 7 января, а с ним - Праздник Рождества.
Наша община не празднует этого праздника. Но я слышала, что многие общины по Украине празднуют его. Есть много мнений. Я бы хотела услышать эти мнения и мысли по этому поводу из Библии.

Есть ли это вопрос учения? Так как я слышала, что некоторые считают, что праздновать этот религиозный праздник есть грехом, но с другой стороны - разве есть что-то плохое в том, чтобы лишний раз вспомнить о рождении Мессии в этот мир? Вопрос сложный.

Так с праздником или с праздниками?

Спасибо
Сообщение отредактировал Светлана - 05.01.2011 00:09

Комментарии:  

 Автор  Тема:
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
05.01.2011 16:13
Ми вже багатенько говорили про свята, але, думаю, варто сказати і про "різдво".

Тут варто використовувати не підхід "чи покарає Бог за це", а підхід "чи славитиме це Бога і чи буде це Йому приємним".

Для мене особисто виникає ряди питань, відповіді на які не вказують на те, що це "свято" славить Бога, а швидше, навпаки:
1. Чому народження Ісуса святкують тоді, коли воно не відбувалося? Господь наш отримав тіло і прийшов на цю землю біля 4-6 року до н.е (тобто за 4-6 років до Свого "офіційного" народження) і це відбулося не взимку, а восени, або весною, принаймні тоді лише пастухи могли бути в тих місцях із кошарами.
2. Чому Господь сховав від нас час народження Ісуса? Якщо Він хоче, щоб його святкували, то чому не просто не вказав, а і приховав? Чи не тому, що знав схильність людей до ідолянства?
3. Чому "свято" випадає на той період, коли погани святкують свої цикли зимових свят, що повязані із зимовим сонцестоянням? Особливо це яскраво видно із "святами" Миколая, католицьке "різдво", (новий рік не вплутую, позаяк він не має релігійного підтексту). Раніше ці свята були приурочені перемозі над злими силами, народжувалося нове сонце, і день ставав більший.
4. Що саме святкувати? Народження Бога? То Бог вічний, Він не народжувався. Набуття плоті і крові Ним? Для Нього це було не найкращим, адже Він залишив славу і честь і пішов на наруги. Його прихід по нас? То для нас важливіше Його смерть і воскресіння.
5. Як святкувати? Кутя? 12 страв? Ходіння ряджених? Чайку попити? Чи танцульки?
6. Який смисл вкладається в це святкування? 

К Колоссянам 3:17 И все, что вы делаете, словом или делом, все делайте во имя Господа Иисуса Христа, благодаря через Него Бога и Отца.
Чи є це святкування в Імя Господа Ісуса? 
Чи приємно воно Йому? 
Чи є заповідь або приклад на це? 

 

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua