Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Христианство на практике

Автор
Тема:
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
04.10.2010 22:47
Цікава тема. Кожен із нас стикався із цією гидотою, хто особисто, а я кожен день на вулиці, на зупинках громадського транспорту, або коли колега, після цигарки, щось розповідає мені, воссмердя табаком, та прямо мені в обличчя. 

Особливо ця тема може бути делікатною, якщо стосується роботи, чи рідних, які дотичні до алко-цигаркової промисловості. 

Але якщо це гріх, то і ставитися до нього треба як до гріха. 

Отже: чи є гріхом розповсюдження цигарок? (рівно як і участь в будь-якому ланцюжку розповсюдження)

Сам по собі тютюн не є гріхом. Залежить від його використання. Сподіваюся, що будь-яка чесна людина визнає, що цигарки купують не для того, щоб від молі одяг захищати, чи обробляти настоянкою рослини від паразитів. Купують - для нищення тіла (1 Коринтянам 6:19 - хто нищить храм Духа (тут - тіло, на відміну від 3:16), що є гріхом; для задоволення плотських потреб, які противні духу, тощо. Можна говорити і про шкоду іншим, пасивне куріння, розтрати, сморід, тощо, але аксіомних доказів (які не потребують доведення) достатньо, щоб зрозуміти: паління цигарок - гріх. 

А щодо аргументу: "так я ж йому в руки не пхну його, моє діло доставити, а що далі, нехай саме рішає", то тут трішки не вистачає або чесності або мислення. 

Проілюструю на прикладі: іде по вулиці гола жінка, і каже, а чого на мене оті чоловіки дивляться? Збоченці, нечестивці, безсоромні, пройти не дають. Я просто йду, а вони самі вибирають дивитися чи ні і що з цим робити. 

Ісус колись сказав з цього приводу: Вiд Матвiя 18:6 Хто ж спокусить одне з цих малих, що вірують в Мене, то краще б такому було, коли б жорно млинове на шию йому почепити, і його потопити в морській глибині...

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua