Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Христианство на практике

Автор
Тема:
Marina
Зарегистрирован: 15.12.2009 Откуда: Украина Сообщения: 6
22.12.2009 20:34
Будет ли неправильным (грехом?) для христианина голосовать за какого-либо кандидата в президенты Украины в связи с тем, что ни один из них не угоден в глазах Бога (не является христианином)?
Можно ли говорить, что поддержав кого-то из них своим голосом, мы участвуем в его злых делах (обман, коррупцияя и т. п.)?
Или же мы можем воспользоваться правом, данным государством и проголосовать за наиболее достойного из предложенных кандидатов?

Комментарии:  

 Автор  Тема:
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
23.12.2009 15:31
Marina
Будет ли неправильным (грехом?) для христианина голосовать за какого-либо кандидата в президенты Украины в связи с тем, что ни один из них не угоден в глазах Бога (не является христианином)?

Можливо не варто говорити про неугодність влади в очах Бога. Неугодність діл - так, але не самої влади.
Господь ніколи не говорив, що керівниками держави повинні бути лише християни. Коли Павло писав про владу із Римлянам 13, то писав і про тодішню, яка була далеко нечестивою, але і вона від Бога (Римлянам 13:1).
Будь-яка влада від Бога (Римлянам 13, 1 Петра 2:13+, і інші місця).

Господь Сам поставляє владу: Даниїла 2:21, 4:14, 22, та ін. 

Господь дає таку владу, яку заслуговує народ: Притчи 14:34 Праведность возвышает народ, а беззаконие - бесчестие народов.

Якщо подивитися Старий Заповіт, то побачимо, що Господь використовував навіть язичників для Своїх цілей і називав царя Ассирії Своїм жезлом. Якщо народ праведний, то жив по праведному, праведного хотів і такий у народа був цар (керівник), а значить життя було тихе і спокійне.

Наш народа дуже нечестивий, богопротивний  і не варто очікувати, що Господь винагородить нас достойним керівником. Серед цього народу дуже мала частка християн, щоб вплинути на безчестя. Але влада все-одно буде поставлена не без Божої волі і благословіння.

Питання: а нам що робити? Ми і так беремо участь у виборах тим, що ми живемо і намагаємося множити праведність, щоб народ наш піднявся. Думаю, варто також піти і проголосувати за кандидата, який, на нашу думку, є найкращий, або хоч найменьше зло зробить.

Ми не беремо участі у їх злих ділах, обираючи їх. Ми обираємо на добро, а вони роблять вже що роблять.
Сообщение отредактировал Ігор Чернешенко - 23.12.2009 15:32
serHiy
Зарегистрирован: 17.09.2009 Откуда: Украина Сообщения: 170
24.12.2009 22:53
А я навпаки думаю шо не йти на вибори - то гріх. Треба кесарю віддати кесареве.
Galukd Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 3075
24.12.2009 23:05
serHiy
А я навпаки думаю шо не йти на вибори - то гріх. Треба кесарю віддати кесареве.

Це не може бути гріхом, тому що сам кесарь каже, що це право, а не обов"язок.
serHiy
Зарегистрирован: 17.09.2009 Откуда: Украина Сообщения: 170
24.12.2009 23:22

Ну тоді значить можна не голосувати, а можна і голосувати раз кесар дозволив.

Galukd Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 3075
25.12.2009 20:43
serHiy

Ну тоді значить можна не голосувати, а можна і голосувати раз кесар дозволив.


Так і є. Участь в голосуванні можна використати як засіб протистояти неправді. Хоча у нас, як на мою думку, не має можливості чи альтернативи вибору між добрим і ще кращим або поганим і добрим, а вибір полягає між поганим і поганим (або ще більше поганим) по принципу вибір з двух зол. Я чув від віруючих не один раз, що вони мають намір голосувати проти всіх, тобто не підтримати жодного кандидата. Я вважаю це хорошим рішенням і сам маю такий намір, якщо піду на дільницю.
serHiy
Зарегистрирован: 17.09.2009 Откуда: Украина Сообщения: 170
25.12.2009 22:28

Нагадую Дмитре шо законами України заборонено агітувати за навіть проти всіх менш ніж за 1 місяць до виборів :)))

postnih_pavel
Зарегистрирован: 30.12.2009 Сообщения: 2
30.12.2009 21:44
А я думаю,что конституционный долг каждого гражданина!
Ігор Чернешенко Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 13.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 575
31.12.2009 13:12
Агітація завершуєть за день до виборів.
serHiy
Зарегистрирован: 17.09.2009 Откуда: Украина Сообщения: 170
31.12.2009 17:08

Дійсно, помилився в останню п"ятницю перед днем виборів. Прошу вибачення за дезінформацію, можна агітувати якщо комусь треба:))

Константин
Зарегистрирован: 12.01.2010 Откуда: Россия Сообщения: 105
16.01.2010 17:57
Выборы "Вавилонские" однозначно не для Искренних Христиан!
Любого Блага ждём от Господа, а не от кесаря. Кандидаты в "кесари", без Христиан разберутся. Тем более, что пока что лишь - "кандидаты". Но и кандидатов и кесарей нечестивых надо обходить десятой дорогой!
Вячеслав
Зарегистрирован: 08.11.2009 Откуда: Украина Сообщения: 129 Предупреждения: 6
19.01.2010 5:27

Константин
Выборы "Вавилонские" однозначно не для Искренних Христиан!
Любого Блага ждём от Господа, а не от кесаря. Кандидаты в "кесари", без Христиан разберутся. Тем более, что пока что лишь - "кандидаты". Но и кандидатов и кесарей нечестивых надо обходить десятой дорогой!


И, вообще, всех нехристиан лучше обходить 10-й дорогой, дарма, що вони не кандидати в президенти! Не так ли, Константин?


Кстати, не знаю, как Вы там -- чего и от кого ждёте, а я лично жду любого блага не только от Господа, но и от "кесаря". К Вашему сведению, между прочим, говоря. Лёгкая ирония прилагается: я Вам говорю -- бросайте пить коктейль (из темы о смертоносной морали).

Сообщение отредактировал Вячеслав - 19.01.2010 05:38
Константин
Зарегистрирован: 12.01.2010 Откуда: Россия Сообщения: 105
19.01.2010 18:15

Вячеслав.
Вы Прочно и Надёжно перепутали Духовное с Мирским. Это печально. Ваш кесарь, со временем таких Вам "благ" отсыплет - Не возрадуетесь!scare3
Мой Выбор - Бог! Я жду Его Благодати или Его Испытаний. На всё Его Воля. С кесарями и кесарихами, дел не имел и иметь не собираюсь. И Всем Искренним Христианам по Братски советую - Держитесь дальше от Власти Лукавой и кесаря коварного!stop

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua