Сучасні фарисеї, як на мене, одна із найбільших проблем, як громад, так і кожної людини особисто. Як я бачу, фарисеї - це особи, що не мають внутрішньої мотивації (любові) у своєму служінні Богу, а роблять все, бо "так треба", намагаються виправдатись ділами.
Бо жадне тіло ділами Закону не виправдається перед Ним, Законом бо гріх пізнається.
А тепер, без Закону, правда Божа з'явилась, про яку свідчать Закон і Пророки. А Божа правда через віру в Ісуса Христа в усіх і на всіх, хто вірує, бо різниці немає, бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави,Бачимо,що Бог очікує від нас віри та любові.
Теоретично все просто, але маємо слідкувати за собою, щоб фарисейство не проникало в наші душі. Бо якщо не маємо щирого бажання служити Господу, палаючої любові до Нього в середині, то будь-яка наша зовнішня праведність не допоможе нам наблизитись до Бога.