Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Брак, семья и дети

Автор
Тема:
Galukd Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 3075
20.12.2009 19:44
Ігор Чернешенко
У мене "екстремістське питання": якщо мала дитина підходить і б'є інших, просто б'є або кидається піском в очі і слова не допомагають, а батьків поблизу немає або їм все-одно.
Що б ви порадили в цьому випадку? Діти ще не підсудні.

В даному випадку я б порадив те, що і сам роблю (доводилось бути у подібних випадках): я б застосував силу, але не для покарання (розвести малих по різні кутки "рингу"; забрати в дитини палицю, пісок, камінь тощо). Але карати її я не можу, бо не маю на те права. 

Ігор Чернешенко
Також що робити, якщо дитя забрало твою річ і не віддає, і поводить себе нахабно? (вік дитяти може бути до 10 років).

Якщо усі методи використані, а результат дорівнює "0", то чому б не забрати свою річ? Вона належить мені, і я при цьому не роблю шкоди дитині, не караю її. Не бачу в цьому проблем. 

Ігор Чернешенко
Також питання фантастичне: батьки навчили дитину піти підпалити дім сусіда, бо дитя не покарають. Як запобігти втраті майна і людських жертв? Міліція і слова безсилі, довести що батьки навчили не можеш.

Наведені умови залишають вибір лише з двох можливостей: відомстити (спалити дім кривдника, наприклад), або просто змиритися. Вибір за людиною, і один з них точно не вірний.
Сообщение отредактировал Galukd - 20.12.2009 19:45

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua