Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Разное

Автор
Тема:
zvoal
Зарегистрирован: 05.01.2014 Сообщения: 1
06.01.2014 0:29
Шановні форумчани!

Мене звуть Олександр Звонок і я аспірант кафедри прикладної філософії і теології Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Сфера моїх інтересів – проблеми взаємодії релігії, культури та Інтернету, тому зараз я проводжу емпіричне дослідження за даною темою.

Будь-ласка, якщо ви є віруючою людиною, українцем і у вас знайдеться 10-15 вільних хвилин, прийміть участь у моєму інтернет-опитуванні:

1)  Перейдіть на сторінку безплатного сервісу Google-форм, де я підготував спеціальну анкету: https://docs.google.com/forms/d/1Zl0EC28rK0w0ZSf17QZMKT163V41OoTtNj-7ykX-7Ok/viewform (нажаль, обмежені ресурси аспіранта не дозволяють мені користуватися послугами платних соціологічних центрів чи тримати власний сайт, тому використовую Google-сервіс).

2) Дайте свої відповіді на 30 питань. Опитування є цілком анонімним і результати будуть мною отримані в узагальненому вигляді. Ви і самі можете це перевірити, зареєструвавши аккаунт Google та створивши власну анкету.

Якщо у вас знайдуться зауваження чи питання по опитуванню – надсилайте їх на адресу al.zvonok@gmail.com

Також ви можете задавати питання чи висловлювати зауваження щодо мого дослідження в цій темі форуму. Намагатимусь відповідати у міру власних сил та наявного часу.

З повагою, Звонок Олександр.


P.S. Довго вагався щодо розділу форуму, до якого більше підходить дана тема. Якщо помилився - приношу щирі вибачення модераторам.
Сообщение отредактировал zvoal - 06.01.2014 00:30
Понравилось: 

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua