Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Анонимные вопросы

Автор
Тема:
(Гость)
18.12.2012 10:23
Ігор Чернешенко
Помниться, проїждажли свідки на авто мимо гарного будинку - "а я там житиму" скала одна.

Сторожова Вежа - гарне пристанище для тих, хто не живе цим днем, в цьому житті вони нещасні, без Божої милості, в страху.
Тому і залишається надія, що колись тут буде добре, і будуть яблука, цибуля, часник і огірки (як євреї в пустелі). А небеса і Бог не для них, просто свідомість не може зрозуміти, що є щось незрівнянно краще за землю.

Але то відповідальність сатани і бруклінстького "раба", які ввели людей в таку оману.

Доречі, цікава книженція "Криза совісті", яка розповідає про свідків із середини, від пана Франца, який сам був членом їх правління.

Це особисті ваші переконання, говорити можно багато, критикувати можна всіх, судити так само і поливати брудом всіх, але чия це риса? Чи Ісус Христос судив, ображав, критикував? Він показав нам, як ми повінні відноситись один до одного:"Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви!
По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою." Івана 13:35, 

Так давайте проявляти ту любов один до одного, не зважаючи ні на що.

Коли судили апостолів, знатні Ізраїлеві мужі, які добре знали Закон, але не розпізнали правди, то вчитель Закону Гамалііл сказав:"Мужі ізраїльські! Поміркуйте собі про людей цих, що з ними робити ви маєте.
Бо перед цими днями повстав був Тевда та й казав, що великий він хтось, і до нього пристало з чотириста люда. Він забитий, а всі ті, хто слухав його, розпорошились та обернулись в ніщо.
Після нього повстав, під час перепису, Галілеянин Юда, та й багато людей потягнув за собою. Загинув і він, а всі ті, хто слухав його, розпорошились.
І тепер кажу вам: Відступіться від цих людей, і занехайте їх! Бо коли від людей оця рада чи справа ця буде, розпадеться вона.
А коли те від Бога, то того зруйнувати не зможете, щоб випадком не стати і вам богоборцями! І послухались ради його." Діі 5:35,39

Проявляйте любов до всіх, навіть якщо вам не подобається чієсь віросповідання, для чого поливати брудом один одного...Ніхто не дає нікому право судити, крім Бога. З повагою до всіх.

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua