Мир вам и дому вашему
Поиск по форуму:

Христианство и христиане

Автор
Тема:
Galukd Проповедник ЦХ
Зарегистрирован: 12.08.2009 Откуда: Украина Сообщения: 3075
28.12.2010 23:52
serHiy
Не можу погодитись що той хто не в Церкві не може бути Христовим.

Я б сказав, що залежність зворотня: той, хто Христів, той буде у Церкві. Адже написано, що Господь додає спасенних до Церкви (Дії 2:47).
Коли грішник увірував, кається та охрищується, то він "попадає" в Христа (Гал. 3:26,27), стає Божою дитиною, бо народжується згори. Як дитина народжується у сім"ю, так само і з духовним народженням. ті, хто народжуються згори, мають духовну єдність (1 Ів. 1). Власне, про це йшлося в темі чи є християнство релігією одиночок? Бути у Христі, це означає бути у Його Тілі, яким є Церква (Ефес. 1:22,23). Тому ці речі абсолютно і категорично взаємопов"язані. Коли я стаю Хрситовим, я стаю частиною Церкви.

serHiy
Чомусь існує канонізоване розуміння слів Ісуса, де Він говорить про себе як виноградну лозу, що це про церкву
Чую вперше. Там говориться про особисті стосунки з Христом. Але ілюстарція Христа є граним поясненням природи церкви: усі галузки поєднані однією лозою.

serHiy
І чомусь усі хором погоджуються що тіло Христове це Церква.

Мусимо :) Адже написано:
К Ефесянам 1:22 и все покорил под ноги Его, и поставил Его выше всего, главою Церкви,
К Ефесянам 1:23 которая есть Тело Его, полнота Наполняющего все во всем.
Саме через Церкву Бог явялє себе цьому світу, наповнює Його.

К Колоссянам 1:18 И Он есть глава тела Церкви; Он - начаток, первенец из мертвых, дабы иметь Ему во всем первенство,
К Колоссянам 2:19 и не держась главы, от которой все тело, составами и связями будучи соединяемо и скрепляемо, растет возрастом Божиим.
Церковь - это единый организм, в котором все друг с другом тесно связаны. Почитайте 1 Кор. 12 и Рим. 12.

serHiy
Наведіть переконливу цитату з Біблії про те що без церкви неможливо вірити  в Христа і бути спасенним.

Без церкви можна вірити, але без церкви не можна спастись. Не тому, що спасає членство. А тому, що це такий Божий план: усі спасенні поєднані у духовному царстві (Кол. 1:13,14), яким є Церква.
Дiї 2:41 Отож ті, хто прийняв його слово, охристилися. І пристало до них того дня душ тисяч зо три!
Дiї 2:47 вихваляючи Бога та маючи ласку в усього народу. І щоденно до Церкви Господь додавав тих, що спасалися.
Чи це не переконливо?

serHiy
І скажіть чи посилаючи у світ своїх учеників проповідувати Євангеліє Ісус говорив їм створювати громади?

А звідки ж вони брались, ті громади?! Звичайно, це Божий план. Навіщо було б тоді Духу святому казати наступне:
До євреїв 10:25 Не кидаймо збору свого, як то звичай у деяких, але заохочуймося, і тим більше, скільки більше ви бачите, що зближається день той.
?
Отже, християнство - це не релігія самотніх розрізнених людей, а це єдність душ через Христа, це одне тіло, одне царство, одна отара (Ів. 10:16). Це один з основположних каменів, на якому будується єдність (Ефес. 4:1-7).

Вернуться к дискуссии

(С) 2008-2024, Христианский Форум.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua